Přejít na obsah

Fotka

Hledám ubyt. pro studenta Brno

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 Roman I.

Roman I.

nic

• Member_50
  • 6 035 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Pardubice

Publikováno 13.srpen.2019 - 23:41

Syn nastupuje v září na Filozofickou fakultu MUNI v Brně do 1. ročníku. Protože to zatím vypadá, že bude mít problém s kolejemi, poptávám podnájem či pomoc při zprostředkování ubytování. Zadání je jednoduché. 

Značka ideál - klidnější ubytování v oblasti Brno Střed, kde najde vykulený prvák zázemí pro adaptaci v novém městě na nové škole. 

Průser -  kutloch v Tuřanech nebo Chrlicích , daleko od školy a spolužáků, kdy prožije prvák v MHD na trase škola ubytko,s omezeným studenským životem atd. 

Cena - netuším, na serverech lítají cenovky hodně různě, poctivě odpovím na všechny nabídky.

Bonus - při úspěšné misi zvu budoucího domácího či zprostředkovatele na víkendový oběd či brzkou večeři do mé oblíbené restaurace Butchers v Králově Poli.

děkuji všem za nabídky

To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou...

#2 jfk

jfk

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 14.srpen.2019 - 10:51

Taky jsem to tady zkoušel a doporučuji souběžně pátrat třeba na https://www.ulovdomov.cz/ pokud by to tady nevyšlo. Odkaz dávam, jenom z důvodu, že pokud to klapne, tak nakonec i dceři odkaz pomohl.

S pozdravem jfk

Seiko SKZ211,Casio Pro trek PRG-80 o dalších hodinkách jenom sním

#3 stenly

stenly

Závislák

• Member_50
  • 777 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Prim,Seiko

Publikováno 14.srpen.2019 - 11:16

Nechci prudit, ale tento dotaz mě celkem zaskočil. To si to syn neumí zařídit sám? Dám mu určitý obnos peněz a ať si s tím dělá co chce, je to snad dospělý člověk, nebo ne? Diplomovou práci za něj budeš dělat taky ty? Asi jsem už starej, nebo nevím. Nechci být nějak zlý, ale toto není úplně běžné, že si dvacetiletý člověk nedokáže zabukovat koleje na jeden rok.     

#4 Radimk

Radimk

Megazávislák

• Member_50
  • 4 053 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín

Publikováno 14.srpen.2019 - 11:51

Za mě jen jedna rada, protože byt jsme už pustili v červnu ( a tam by se mu líbilo- ryze dívčí osazenstvo:). Hlavně ať si najde byt se spolubydlícimi v podobnem oboru a s obdobným učebním nasazením. My po roce měnili právě z tohoto důvodu, právní studium se neslučovalo s celotýdenní pařbou kosmetiček nebo co to bylo. Holky ok, ale toho učiva měly minimum tak to skvěle využívaly.
Od druháku kolegyně z PF MUNI a vse ok.
Btw hledat by si to měl opravdu sám...

Tento příspěvek byl upraven od Radimk: 14.srpen.2019 - 11:54

..i Tvůj čas jednou ukáže stín...

#5 sibirnaya

sibirnaya

RLX4EVER

• Moderators
  • 14 388 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:RLX4EVER

Publikováno 14.srpen.2019 - 11:56

Nechci prudit, ale tento dotaz mě celkem zaskočil. To si to syn neumí zařídit sám? Dám mu určitý obnos peněz a ať si s tím dělá co chce, je to snad dospělý člověk, nebo ne? Diplomovou práci za něj budeš dělat taky ty? Asi jsem už starej, nebo nevím. Nechci být nějak zlý, ale toto není úplně běžné, že si dvacetiletý člověk nedokáže zabukovat koleje na jeden rok.     

Syn si to taky asi shani, projizdi inzeraty apod, ale von je dost pretlak poptavky nad nabidkou, tak se Roman pta i tady, jestli nahodou nekdo nema aktualne neco.

Dolce vita, pitcho vole.  :)

#6 Murphy97

Murphy97

lenochod

• Member_50
  • 3 924 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:PRG

Publikováno 14.srpen.2019 - 12:32

Tak na neco uz ti odpovedel nacelnik a neco ti jeste povim ja. Me starsi dceri je 26, ma svuj (zatim tedy svobodny) zivot, svoji praci, bydli ve svem byte a presto, pokud jen trochu muzeme, tak ji vzdy radi pomuzeme. Preci jen, troufnu si rict, ze mam/mame trochu vice zkusenosti a take kontaktu.

Mozna spis z meho pohledu neni uplne bezne, ze to tak nefunguje u vas.

Romane sorry, alespon to mas nahore, pripadne me klidne smaznete, modi...

#7 xvoloda

xvoloda

Učedník

• Member_50
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 14.srpen.2019 - 14:31

známej realiťák má v nabídce tohle:

https://zdenekcihace...-brno-u-leskavy

jako není to úplně v centru, ale zase to nejsou Tuřany..

#8 Seamaster

Seamaster

Megazávislák

• Member_50
  • 2 020 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Omega

Publikováno 14.srpen.2019 - 15:41

Je asi taky dulezity uvest, jestli hleda solo bydleni, nebo spolubydlo, zadani je az moc jednoduche :)
Mam tu v praci hodne cesrtvych absolventu z VUT a MU, tak jsem se jich zeptal a prej na solo  bydleni na bezrealitky.cz a na spolubydleni na FCB, kterej ja sam nemam, ale prej je tam par skupin, kde se to resi.
Nicmene me potvrzuji soucasny pretlak, kdy se zajemci na FCB podbizi na spolubydleni jak stetky ve vyloze, kor pokud jde o bydleni v sirsim centru Brna.

Omega De Ville Hour Vision 431.33.41.21.01.001 - Omega Seamaster Professional Planet Ocean 2900.50.91 Omega Seamaster Professional 300m Diver 2254.50.00 - Omega Seamaster Chrono-Quartz 196.0052 - Omega Constellation Marine Chronometer 198.074 - Omega Seamaster 600 Professional aka Ploprof 166.077 - Omega Speedmaster Professional 145.022.69.ST - Omega Constellation Calendar 2943 1SC Omega Medicus 23.4 SC 

#9 JII.

JII.

Učedník

• Member_50
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 14.srpen.2019 - 15:49

právní studium se neslučovalo s celotýdenní pařbou kosmetiček nebo co to bylo. Holky ok, ale toho učiva měly minimum tak to skvěle využívaly.

Protože právníci mohli pařit jenom 6 dní v týdnu, že jo? V neděli museli sbírat játra na další týden. :D

"Hodinky neměří čas, hodinky měří jen samy sebe."

#10 Roman I.

Roman I.

nic

• Member_50
  • 6 035 příspěvků(y)
  • Bydlí:Pardubice

Publikováno 14.srpen.2019 - 19:26

Diky moc za reakce a komentare. Prosim toto beru jako posledni up, at jsme fer k ostatnim inzeratum. Budu vdecny za nabidky v SZ.
@Stenly: jsme pomerne nablbla rodina, syn po mne, tak mu chybi schopnost si rezervovat koleje. Pravda je takova, ze se vysral po prijeti na 3 vysoke skoly na takovou drobnost jako asap resit koleje, vybral si jednu skolu, domluvil si na ni nahradni termin zapisu v zari a odjel s fotrem na hory. Ted cumi na to, ze bez zapisu si v Brne koleje nemuze rezervovat, ceka na 4.9. jestli se nahodou nekde uvolni cimra a resi ubytko na vsech moznych serverech, aby mel kde bydlet. A ja jako jeho fotr, na foru znamej jak falesna petka, jsem mu pomohl tim, ze jsem se optal i zde, protoze kluku z Brna je tady hafo. Ale jinak dik, az budeme mit nejake trable se synovym prechodem do dospelosti, napisu ti sz s prosbou o radu.

Tento příspěvek byl upraven od Roman I.: 14.srpen.2019 - 19:35

To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou...

#11 Vladar91

Vladar91

Závislák

• Member_50
  • 625 příspěvků(y)
  • Bydlí:Přaha
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 14.srpen.2019 - 21:51

Protože právníci mohli pařit jenom 6 dní v týdnu, že jo? V neděli museli sbírat játra na další týden. :D

To me taky pobavilo, pravnici vetsinou byt v brne ani nemaji protoze chodi do skoly vetsinou jenom v pondeli :D

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

#12 Radimk

Radimk

Megazávislák

• Member_50
  • 4 053 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín

Publikováno 15.srpen.2019 - 07:41

To me taky pobavilo, pravnici vetsinou byt v brne ani nemaji protoze chodi do skoly vetsinou jenom v pondeli :D

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

No, ještě v úterý. A potom st-pa práce. Některý děcka jsou ještě podařený a snaží se.

..i Tvůj čas jednou ukáže stín...

#13 vraby

vraby

?

• Member_50
  • 6 213 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 15.srpen.2019 - 08:44

Mladej hledá Liberec(TUL) a také jsem se tady zeptal.....nevidím na tom nic špatného.

#14 Seamaster

Seamaster

Megazávislák

• Member_50
  • 2 020 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Omega

Publikováno Včera, 15:51

Mihlo se kolem me 54m2 na ulici Tabor za 15 mesicne se vsim vsudy, volny od rijna 2019, pousit to kolegyne my pani, kdyztak napis SZ.

Omega De Ville Hour Vision 431.33.41.21.01.001 - Omega Seamaster Professional Planet Ocean 2900.50.91 Omega Seamaster Professional 300m Diver 2254.50.00 - Omega Seamaster Chrono-Quartz 196.0052 - Omega Constellation Marine Chronometer 198.074 - Omega Seamaster 600 Professional aka Ploprof 166.077 - Omega Speedmaster Professional 145.022.69.ST - Omega Constellation Calendar 2943 1SC Omega Medicus 23.4 SC