Přejít na obsah

Fotka

Chr.Ward C65 Trident GMT Pepsi

gmt christopher ward trident c65 pepsi

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 134 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 14.srpen.2019 - 22:20

Chtěl jsem je hrozně vidět na živo, tak jsem je objednal. Vážně povedené hodinky. Příjemně tvarované a nízké pouzdro, parádní safír a sexy pepsi luneta. Než je budu vracet, nabídnu zde. Kompletní balení, jakož i plná záruka  samozřejmostí. Abych si mohl udělat "wristshot" zkrátil jsem tah na délku obvodu svého zpěstí (18 cm). Odebrané dílky samozřejmě přibalím. Na ruce tedy jen doma, po dobu asi 3 minut pro účely jedné fotky. Proto si dovolím uvést, že se jedná o fakticky nenošené hodinky. Zespoda na tahu, jakož i na sponě a dýnku jsou stále folie. Stejně tak i na safíru, ale tu jsem jednou odlepil kvůli fotkám. 

Cena 21.000,- Kč (plus případné náklady na poštu - vzhledem k velikosti krabice cca 200,- Kč). Cena fix. Slevy nebudou. 

Preference osobního předání v Praze.

Technické parametry ZDE: https://www.christop...tage-gmt-644505

Vypíchnu alespon v krátkosti ty zásadní - strojek je automatický (Sellita SW330), velikost pouzdra: 41 mm, výška 12 mm a lug to lug 47 mm. Vodotěsnost 150 m. Jak z textu vyplývá hodinky jsou na ocelovém náramku. 

Fotky (půjčeno od výrobce):

Přiložený soubor (y)

#2 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 134 příspěvků(y)

Publikováno 22.srpen.2019 - 13:02

Přišlo mi mnoho nabídek na výměnu, ale opravdu mám zájem jen o prodej. Slevy v daném případě také neplánuji - aktuální cena u prodejce je o 10 ti vyšší. Nechám to tu ještě chvilku viset a pak poputují zpět do UK.

#3 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 134 příspěvků(y)

Publikováno 28.srpen.2019 - 13:54

Odesílání zpět do UK budu řešit v průběhu příštího týdne, tak kdo váha, ať to neprovaha.

#4 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 134 příspěvků(y)

Publikováno 4.září.2019 - 13:45

Poslední možnost. Aktuální jen do konce týdne. 

#5 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 134 příspěvků(y)

Publikováno 10.září.2019 - 13:13

Neaktuální

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:gmt, christopher, ward, trident, c65, pepsi