Přejít na obsah

Opravdu potřebujete přesný čas


orol

Doporučené příspěvky

Jojo, přesně jdoucí hodinky jsou potěšeníčko, mechanické samozřejmě. Chválit kvarcky, že jdou přesně, je prostě...a co, každý si doplní co chce.

Ale potvrzujete mi, že hacking je komplikace nedůležitá, a u potápek se šroubovací korunkou citlivost nositele na přesnost v řádu jednotek sekundy rezultuje

v postupnou likvidaci závitu od šroubování korunky každých pár dní.

 

Ńo, jsem zvědavý na sebe, každým dnem mi přijdou potápky se šroubovací korunkou a hackingem,

tak uvidím, jak mi moje poznámky budou po chuti pak ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz velmi vyjimecne potrebuju presny cas, tak mam mobil. Pokud potrebuju jen interval, tak samozrejme zafunguji hodinky. Ty mam jinak na zakladni casovou orientace +-5 min. U Rolad, ktere taham nejcasteji, vim, ze se lehce predbihaji a nastavuju je tak, ze ukazuji vzdy jen napred (min nebo vic v zavislosti na dobe od posledniho serizeni).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam takú prácu kde potrebujem ľudom nastavovať hodinky takže potrebujem mať presný čas :)

v duchu som  rád že viem že mi hodinky idú presne a viem sa na ne spoľahnúť najčastejšie teraz nosím Quartzky V.H.P kde je to parádička :)

jasné u mechanických hodiniek to až tak neriešim tam tie hodinky robia primárne radosť z nosenia a tam sa aj očakáva že ten čas bude menej presný pokiaľ je to do 10s/d  tak to fakt neriešim :)

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...