Přejít na obsah

BeLOWZERO


Kalifx

Doporučené příspěvky

S ohledem na to, že tento model bude uveden jako druhá letošní novinka, tak připomínám některé z očekávaných verzí. Výborně vypadá i bílý (dámský?) model

 

post-1975-1214773948.jpg post-1975-1214773967.jpg post-1975-1214773984.jpg

 

 

 

a přestože na oficiálním webu ještě tyto hodinky v nabídce kolekcí nenajdeme, tak nějaké "živé" fotky Ty už sice tak lákavě nevypadají, ale uvidíme :) ::

 

post-1975-1214774070.jpg post-1975-1214774093.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem po nic koukal a pripravuji objednavku tech v PVD uprave (nemam s ni zkusenosti, ale zkusit se ma vsechno).

Prostredni v horni rade budou asi avizovane ruzove zlato-PVD?

 

Jo to jsou ony. A pokud bude varianta na gumě a bude vypadat stejně dobře jako tenhle model, tak bych je asi zařadil do užšího výběru na moje první hodinky s růžovým zlatem :) I když v oceli se jim asi taky nedá nic vytknout (snad jen ukousaný čísla) ;)

 

post-1975-1214835830.jpg

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nejak nevim, co si o nich myslet... Prijde mi to jako bastl vsecho moznyho dohromady, tuhle all-black ciselnik a la Bell&Ross, sroubky v lunete decentne po vzoru Hublot, leteckej remen, ... A navic krome all-black modelu naprosto nezvladnuta datumka :(

 

Hamiltony mam rad, ale tohle me fakt nenadchlo :( I kdyz treba budou nazivo lepsi ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou ty all-black se mi líbí. Tedy až na YPOvu pověstnou vzduchovou bublinu. :) Ví někdo, kolik budou stát? Měl bych tak v merku něco k táborákům. :rambo:

 

Bell & Ross Phantom se pohybuji nekde kolem 7 - 7 500$, Hamiltony v black uprave bez Au 1 495 $

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...