Přejít na obsah

Doxa sub 300


huhu4d

Doporučené příspěvky

Hele ty Sub 200 co tam maj, to je taky nove nebo? 999usd za takove pekne divery....

https://doxawatches.com/products/sub-200?variant=29458973655149

Všechno s oranžovou rybou na korunce by mělo být nový. A jsou fakt pohledný a nízký. Takový Eberhardy za polovic. Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

FYI pratele, nedalo mi to a napsal jsem do Doxy. Ozvali se hned obratem.

 

"Thank you for your email and interest in DOXA watches. For your information we are working on a platform for the Europe. We kindly ask you for some patience."

 

Takze to je docela pozitivni zprava :)

 

No a pak jsem se ho ptal, jestli by pripadla v uvahu pripadne nejaka limitka v omezenem mnozstvi (cca 20 ks) pro hodinkove forum. Nebudu mu psat jen tak zbuhdarma, ze jo ;) No na to odpovedel, ze v tuto chvili ne, ale mam se ozvat zacatkem pristiho roku.

 

Tak stay tuned :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At tu teda jen blbě nekecám - když je řeč o třistovkách, vždycky si vzpomeny na tyhle:

 

https://gearpatrol.com/2012/01/31/timekeeping-icon-volume-3-1967-doxa-sub-300t-sharkhunter/

 

Hodinky, kterejm dojebanost sekne. Nový za 1900 ?/$ už ale nejsou úplně za pusu a člověk si je asi bude podvědomě chránit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

FYI pratele, nedalo mi to a napsal jsem do Doxy. Ozvali se hned obratem.

 

"Thank you for your email and interest in DOXA watches. For your information we are working on a platform for the Europe. We kindly ask you for some patience."

 

Takze to je docela pozitivni zprava :)

 

No a pak jsem se ho ptal, jestli by pripadla v uvahu pripadne nejaka limitka v omezenem mnozstvi (cca 20 ks) pro hodinkove forum. Nebudu mu psat jen tak zbuhdarma, ze jo ;) No na to odpovedel, ze v tuto chvili ne, ale mam se ozvat zacatkem pristiho roku.

 

Tak stay tuned :D

Jen jsem sem zabloudil, nemáš nějaký novinky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

A jeste point do duskuze. Co byste vzali? 300 nebo 1200? Nove 300 uz nemaji ten vintage look, nemaji heliak, ale zase pouzdro bude kapku tensi. Nejsem si jistej tim rozsirujicim se tahem k pouzdru. Asi se mi to libi, ale klasika je klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpisali mi z doxy. Riesi sa to cez nejakeho ich partnera v DE, 

Company

Luxury Brand International GmbH & Co. KG

Address

Julius-Moser-Strasse 9, 75179 Pforzheim

Contact person

Ms. Ilona Schmeck

Phone number

+49 (0) 7231 93 12 20

Email

contact@doxawatches.com

 

staci im poslat mail, poslu informacie na platbu. Cena na sub300 je 1890eur a shipping po EU free.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...