Přejít na obsah

Fotka

Parnis 41 mm

ocel safír miyota

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 T1000

T1000

Megazávislák

• Member_50
  • 1 391 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Uherské Hradiště

Publikováno 21.srpen.2019 - 21:17

Dovolím si nabídnout hezké čínské hodinky Parnis / samozřejmě Rolex kopírka /. Pouzdro, tah i luneta jsou ocelové. Luneta má saténovou povrchovku s leštěnými indexy a čísly. Platina to není, ale má hladký a příjemný chod :).   

Vyzkoušel jsem a posílám dál. 

Hodinky jsou zánovní, cca 5x na ruce, poslední 2 dny je tahám furt. Jsou bez škrábanců a jiného uživatelského poškození. Kromě spony a dýnka jsou fólie strženy.

Přesnost jsem cíleně neměřil, ale nepozoroval jsem  žádnou větší odchylku. Odhaduju do cca +15 s/den. Celkové zpracování hodinek je vynikající! Viz dále mobilofotky.

- velikost pouzdra bez korunky 41mm, výška cca 12,5 mm 

- stroj Miyota 8215 

- sklo safír, kyklop zvětšuje  

- luneta ocel, 60 kliků , obosuměrná

- deklarovaná WR 50m , tlakovku jsem nedělal ale yachting na rybníku asi přežijí

- šroubovací tah s mini extenzí na sponě, oba krajní dílky tahu broušené, prostření dílek lesk   

- lumi zelená, nic moc

Cena 2.460,- Kč včetně doporučeného pošťáka v rámci ČR

K vidění v UH po předchozí domluvě, při osobním převzetí dobrý nápoj na mě. Rezervace pouze aktivním členům. Další fotky na vyžádání, případné dotazy prosím do SZ. 

♦Jo a k hodinkám přidám jeden veselý NATO strap, co bude hezky ladit s modrou sekundovkou.♦

Přiložený soubor (y)

Breitling_podpis.jpg?ver=0 seikonew-reduced_1.jpg?ver=0 UHF.jpg?ver=0 heroic18-logo.jpg?ver=0

#2 T1000

T1000

Megazávislák

• Member_50
  • 1 391 příspěvků(y)

Publikováno 21.srpen.2019 - 22:37

♦♦ rezervace ♦♦

Breitling_podpis.jpg?ver=0 seikonew-reduced_1.jpg?ver=0 UHF.jpg?ver=0 heroic18-logo.jpg?ver=0

#3 T1000

T1000

Megazávislák

• Member_50
  • 1 391 příspěvků(y)

Publikováno 22.srpen.2019 - 07:50

Konec. Díky za prostor.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:ocel, safír, miyota