Přejít na obsah

Omega AT Ultra Light


krtekon

Doporučené příspěvky

Nevypadaj zle, chtělo by to tah, ale to už by pak ztrácelo ten úmysl, cenovka je teda super mimo. 

 

https://www.hodinkee.com/articles/the-omega-seamaster-aqua-terra-ultra-light

 

The Basics

Brand: Omega

Model: Seamaster Aqua Terra Ultra Light

Reference: 220.92.41.21.06.001

Diameter: 41mm

Thickness: Not yet available

Water resistance: 150 meters

Case Material: Omega Gamma titanium

Dial Color: Grey with aluminum seconds hand in red, blue, or green; grade 5 titanium dial

Indexes: applied

Lume: on indexes, hour and minute hands

Strap/Bracelet: Sports fabric strap and rubber strap

 

The Movement

Caliber: Cal.8928 Titanium

Functions: Hours, minutes, seconds

Winding: Manual

Power Reserve: 72 hours

Frequency: 

Jewels: 29

Chronometer Certified: Yes; Master Chronometer certified

Other Details: Antimagnetic to at least 15,000 gauss

 

Pricing & Availability

Price: $48,600

Availability: December 2019

Limited Edition: No, regular production model.

 

 

 

post-38083-0-02087700-1566898343_thumb.jpg

 

post-38083-0-26694600-1566898352_thumb.jpg

 

post-38083-0-86507500-1566898357_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápad dobrej, ale zabíjí to rozměry. Na sport si hodinky neberu, protože mi překáží, 41 mm je moc a pouzdro je taky zbytečně vysoké. Zapuštěná korunka vypadá prakticky, ale taky dost hnusně :D Značku titanu na cifru už ani nekomentuji, s tím mě poslední dobou Omega hodně štve  :fyou:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sileny pouzdro a ten vymyškovanej kaucuk, kterej pujde vymenit zase jen za jinej vymyškovanej kauckuk za desitku z omegy je teda ulet, korunka druhej ulet, a treti ulet je ta cenovka. kluci pockejte, za rok a pul na Chronu budou za pulku, mozna i za tretinu. Tohle je neco co nechces ani nosit, ani natahovat, ani servisovat a uz vubec ne u toho menit remeny ( na nato zapomente ). A pritom to muselo dat takovy prace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak omega vyrobila hodinky pro Sergia Garciu, ale kdo si je za mega koupí teda nevím. Koupil bych si PP nebo AP a během hry je hodil do bagu, tak jako to dělám vždy.

 

Jako technologické cvičení fajn, ale prodejní potenciál tohoto modelu...

Upraveno uživatelem JAJA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

korunka mi přijde standardní, jako jasně, je malá na časté natahování, ale chytnout půjde, když se vymáčkne

 

attachicon.gifSnímek obrazovky 2019-08-27 v 15.39.37.png

 

https://www.omegawatches.com/media/gene-cms/a/n/animation_crown.mp4

Speedy se natahujou blbě, a tohle se bude natahovat megablbě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si fakt myslel, že ta cena je nějaký vtip, ale oni to myslí vážně. Pěkný, byť obyčený hodinky z titanu za cenu dvou AP RO Jumbo...něco mi uniká?

Myslím že testujou co ještě trh zkousne... za tu cenu máš  luxusní sbírku moonů...  o tom co je lepší investice asi nemá cenu ani mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mi to tak fakt připadá. Koukli se vedle do krámu a viděli, jak tam lidi solí za hodinky desetitisíce ?, tak si řekli, že to zkusí taky. Já to vnímám jako přešlap a v poslední době ne ojedinělý. Jako by se Omega chtěla dostat z pozice "Luxusní hodinky pro běžné lidi", jak ji s nadsázkou vnímám, někam jinam...do míst, kde bych tuhle značku nerad viděl. Už to u sebe pozoruju delší dobu, že Omega u mě začíná ztrácet na oblíbenosti. Uvidíme, jestli je to jen chvilkové pominutí mysli, nebo trend.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to neviděl zas tak dramaticky. Prostě chtěli ukázat, co dokážou a hotovo. Asi úplně tupý nejsou a nepředpokládaj, že je budou prodávat jak bondovky. Rory se Sergiem je ponosej, třeba občas ukážou i s nějakou trofejí, prostě marketing. Asi jako ty Planet Oceany do 12km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od Omegy je to náhodou docela sympatické, že čas od času vytvoří něco takového a dá nám ti důvod založit nové vlákno a oživit tuto diskusní sekci ;-)

 

Ale pravda je, že i kdybych měl zbytecnych 50K, utratil bych je za jiné kusy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...