Přejít na obsah

NATO Strap a rozdíly v kvalitě


thubalek

Doporučené příspěvky

Zdar, chci se zeptat, jestli jsou nějaké větší rozdíly v kvalitě NATO řemínků.

 

Jako, jestli se vyplatí připlatit za nějaký "značkový" nebo jestli kupujete nějakou střední třídu třeba z Aliexpressu.

 

Mě přijde nylon jako nylon, ale nechám se poučit reálnými zkušenostmi.

 

Díky

 

Odesláno z mého Pixel 2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám malou zkušenost ale myslím že se vyplatí si vybrat něco kvalitnějšího. Je to na ruce opravdu rozdíl.

Asi bych spoléhal na zkušenosti s prodejci.

 

Osobně můžu doporučit prodejce Watchgecko z Anglie. Super ceny, dobrá kvalita, rychlý doručení, dobrej výběr a plno fotek jako inspirace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Ali mam len dake lacaky. Vadi mi, ze su velmi tenke a dierka sa rychlo vysucha a konce sa roztrapkaju. Mam aj dake kozene a to je uplny shit.

Na druhu stranu taky Zulu Diver je fakt super. V pohode vydrzal o.i. tyzden kúpania v mori, vobec to na nom nie je poznat.

Takisto nato od Chr. Ward vyzera kvalitne.

Takze urcite sa oplati priplatit si.

 

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, chci se zeptat, jestli jsou nějaké větší rozdíly v kvalitě NATO řemínků.

Jako, jestli se vyplatí připlatit za nějaký "značkový" nebo jestli kupujete nějakou střední třídu třeba z Aliexpressu.

Mě přijde nylon jako nylon, ale nechám se poučit reálnými zkušenostmi.

Díky

Odesláno z mého Pixel 2 pomocí Tapatalk

Rozdíl je obrovský. Šmejd z Ali nejde srovnávat např. s Phenomenato (www.phenomenato.com). Zpracování a kvalita materiálu je úplně někde jinde. Samozřejmě tomu odpovídá i cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusal som rozne NATO lebo to podla mna fakt dobre vyzera ale neviem si zvyknut... az na 1-2 vynimky to asi nie je na 100% pre mna. Tiez si ale myslim ze objednavat lacne z e-bay nie je moc dobry napad... skusal som, mal som ich snad 10 (ved boli lacne) a nenosil ani jedno. Za tie peniaze podla mna asi radsej len jedno a kvalitne ktore clovek aj realne pouziva. Ja mam velmi dobre skusenosti s https://www.moosestrap.com/https://www.blusharkstraps.com/ a watch gecko taktiez neboli uplne zle...

 

Toto sice technicky NATO nie je, ale je to jediny podobny strap co mi sadol a mozem ho aj vrelo doporucit? cenovka je sice vyssia ale podla mna je zodpovedajuca?.https://erikasoriginals.com/

 

post-67260-0-13194800-1567424712_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl je obrovský. Šmejd z Ali nejde srovnávat např. s Phenomenato (www.phenomenato.com). Zpracování a kvalita materiálu je úplně někde jinde. Samozřejmě tomu odpovídá i cena.

Já zatím skončil u NATO od Timefactors. Jak ten jejich obyčejný, tak ten "lepší" mi vyhovují. Ale na Phenomenato se jednou odhodlám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...