Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

NATO Strap a rozdíly v kvalitě

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 thubalek

thubalek

Učedník

• Member_50
  • 148 příspěvků(y)
  • Bydlí:Frenštát pod Radhoštěm

Publikováno 1.září.2019 - 21:10

Zdar, chci se zeptat, jestli jsou nějaké větší rozdíly v kvalitě NATO řemínků.

Jako, jestli se vyplatí připlatit za nějaký "značkový" nebo jestli kupujete nějakou střední třídu třeba z Aliexpressu.

Mě přijde nylon jako nylon, ale nechám se poučit reálnými zkušenostmi.

Díky

Odesláno z mého Pixel 2 pomocí Tapatalk

#2 JMK

JMK

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 412 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 1.září.2019 - 21:48

Já mám malou zkušenost ale myslím že se vyplatí si vybrat něco kvalitnějšího. Je to na ruce opravdu rozdíl.
Asi bych spoléhal na zkušenosti s prodejci.

Osobně můžu doporučit prodejce Watchgecko z Anglie. Super ceny, dobrá kvalita, rychlý doručení, dobrej výběr a plno fotek jako inspirace.

#3 shaggy

shaggy

Závislák

• Member_50
  • 898 příspěvků(y)

Publikováno 1.září.2019 - 21:56

Z Ali mam len dake lacaky. Vadi mi, ze su velmi tenke a dierka sa rychlo vysucha a konce sa roztrapkaju. Mam aj dake kozene a to je uplny shit.
Na druhu stranu taky Zulu Diver je fakt super. V pohode vydrzal o.i. tyzden kúpania v mori, vobec to na nom nie je poznat.
Takisto nato od Chr. Ward vyzera kvalitne.
Takze urcite sa oplati priplatit si.

Sent via IPoAC

#4 stando

stando

PAM FOREVER

• Member_50
  • 1 620 příspěvků(y)
  • Bydlí:Trnava

Publikováno 2.září.2019 - 06:02

Niekto pred nedavnom dokonca stratil Fortis, ktore mal na oranzovom nato. Myslim, ze to bolo z dôvodu vyšúchanej dierky. Ja som kupoval na Ecozilla Heavy Duty Nato a musim povedat, ze bol paradny

#5 stando

stando

PAM FOREVER

• Member_50
  • 1 620 příspěvků(y)
  • Bydlí:Trnava

Publikováno 2.září.2019 - 06:02

Niekto pred nedavnom dokonca stratil Fortis, ktore mal na oranzovom nato. Myslim, ze to bolo z dôvodu vyšúchanej dierky. Ja som kupoval na Ecozilla Heavy Duty Nato a musim povedat, ze bol paradny

#6 dlubix

dlubix

Rolbitch

• Member_50
  • 1 239 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Glock, Rolex

Publikováno 2.září.2019 - 06:59

Zdar, chci se zeptat, jestli jsou nějaké větší rozdíly v kvalitě NATO řemínků.
Jako, jestli se vyplatí připlatit za nějaký "značkový" nebo jestli kupujete nějakou střední třídu třeba z Aliexpressu.
Mě přijde nylon jako nylon, ale nechám se poučit reálnými zkušenostmi.
Díky

Rozdíl je obrovský. Šmejd z Ali nejde srovnávat např. s Phenomenato (www.phenomenato.com). Zpracování a kvalita materiálu je úplně někde jinde. Samozřejmě tomu odpovídá i cena.

#7 travex

travex

‹^› ‹(•_•)› ‹^›

• Member_50
  • 3 692 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:●▬๑۩۩๑▬●

Publikováno 2.září.2019 - 08:32

Rozdíly jsou obrovské a vůbec nemá cenu vyhazovat peníze za krámy z Ali, na druhou se dá koupit kvalitní nato řemen za přijatelné peníze třeba z Monkey Swag.

#8 Vortex-Tempus

Vortex-Tempus

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 234 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Rolex, Tudor, Oris, Panerai, Stowa, Christopher Ward, Seiko

Publikováno 2.září.2019 - 12:47

Skusal som rozne NATO lebo to podla mna fakt dobre vyzera ale neviem si zvyknut... az na 1-2 vynimky to asi nie je na 100% pre mna. Tiez si ale myslim ze objednavat lacne z e-bay nie je moc dobry napad... skusal som, mal som ich snad 10 (ved boli lacne) a nenosil ani jedno. Za tie peniaze podla mna asi radsej len jedno a kvalitne ktore clovek aj realne pouziva. Ja mam velmi dobre skusenosti s https://www.moosestrap.com/https://www.blusharkstraps.com/ a watch gecko taktiez neboli uplne zle...

Toto sice technicky NATO nie je, ale je to jediny podobny strap co mi sadol a mozem ho aj vrelo doporucit… cenovka je sice vyssia ale podla mna je zodpovedajuca….https://erikasoriginals.com/

Přiložený soubor  Trident black 3.jpg   228,91K   14 Počet stažení

Tento příspěvek byl upraven od Vortex-Tempus: 2.září.2019 - 12:50

<p>Vela toho zatial nie je... http://forum.chronom...-vortex-tempus/

Rolex underdog and hobby breeder of sybian horses...

#9 lolohh

lolohh

• Member_50
  • 3 353 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 2.září.2019 - 13:16

Rozdíl je obrovský. Šmejd z Ali nejde srovnávat např. s Phenomenato (www.phenomenato.com). Zpracování a kvalita materiálu je úplně někde jinde. Samozřejmě tomu odpovídá i cena.

Já zatím skončil u NATO od Timefactors. Jak ten jejich obyčejný, tak ten "lepší" mi vyhovují. Ale na Phenomenato se jednou odhodlám.

#10 rustin

rustin

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 387 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Nomos, Eterna, Baume&Mercier

Publikováno 2.září.2019 - 14:04

Mal som lacne, ale na tych ako bolo pisane sa skoro vytahali dierky. Teraz pouzivam Nato Supreme od miros-time. Tie su uplne vpohode.

je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101
bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42: Unitas 6498, Davosa Ternos Ceramic: ETA 2824, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

#11 thubalek

thubalek

Učedník

• Member_50
  • 148 příspěvků(y)
  • Bydlí:Frenštát pod Radhoštěm

Publikováno 2.září.2019 - 20:40

Díky všem za info