Přejít na obsah

Hledam sponzora pro rekord


uff

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bylo mi jasny, ze se nabidky jen pohrnou. :) 

 

Jinak je mi docela dost, ale na ten oblet si myslim docela dlouho a ted mam cas na to ho uskutecnit. S odvahou je to horsi, ty dlouhy lety zas tak moc nemusim a kor v chicken class, ktera me asi na vetsine letu nemine. Ale life is too short na to neplnit si sny z detstvi. 

Mam i domluveneho medialniho partnera, ale sam nevim, jestli s takovou chujovinou chci vystoupit verejne. 

Se sponzorem by to byla samo jina, ale tlacim me cas. V patek hodlam "stopnout" prvni letadlo. 

 

Na sponzora me privedla az ta agentura z Pelhrimova, kdy jsem se zajimal, jak se overi, ze je to opravdu CZ rekord a jak se dostanu do te jejich knihy. Pan z agentury se vylozene divil (mimochodem to je panecku byznys, vymyslis si naprostou ptakovinu a oni ti ji mile radi za poplatek zapisou), ze na to nemam sponzora a budu si i ten poplatek platit sam, tak jsem si rikal, ze bych to klidne obletel v tricku chronoshopu s Muhle na ruce. :)

Ale spis by to chtelo napsat treba Balotellimu, kdyz mohl dat 2000 eur za skok na scooteru do more: 

https://www.pianetamilan.it/video/balotelli-scommessa-con-un-barista-di-napoli-e-il-motorino-e-in-acqua/

Ten by mi urcite vymyslel nakou challenge. 

 

Jinak jsem to jiz lehce nastinil vyse, je to pokus o CZ rekord v rychlosti obletu zeme a cele to budu resit pres standby letenky s tim, ze vlastne dopredu nevim, kudy poletim. A kdyz mi da sponzor nejakej (klidne blaznivej) ukol, tak proc ne. S tim nozem to samo muzu vyzkouset, posli mi jich par postou. ;)

 

YPO, jestli to budes dokumentovat treba v boratkach, tak bych ti to nakou kackou zasponzoroval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom zadna, ale kdyz se na chmagu muze prodat jetej SS mantl, tak co by se nenasel nekdo, kdo by nezasponzoroval takovou kravinu. 

Treba s Majkou kolem sveta, vsude bych posvacil a na security bych pokazdy vysvetloval, ze to co vezu za divnou hmotu. 

 

Apropo, bavime se o REKORDU (na svetovej manazera Etihadu  ve firstce si teda netroufam), obletet svet je samo pohoda. 

 

Mně sponzoring někoho, kdo chce v roce 2019 letadlama obletět svět, příde jako docela píčovina. Vobejdi to pěšky vole aspoň a i to je píčovina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo mi jasny, ze se nabidky jen pohrnou. :)

 

Jinak je mi docela dost, ale na ten oblet si myslim docela dlouho a ted mam cas na to ho uskutecnit. S odvahou je to horsi, ty dlouhy lety zas tak moc nemusim a kor v chicken class, ktera me asi na vetsine letu nemine. Ale life is too short na to neplnit si sny z detstvi. 

 

Ak je to sen z detstva, tak držím palce. Sny si treba plniť :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze jo :) 

 

Porsche: A za kolik dni jsi to dal? Abych mel benchmark, pro ten svuj rekord. :)

Ja si dal taky Hawaii pres Koreu, ale nakej cas jsem tam stravil a vzal to zpatky stejnou cestou, protoze bych byl pomalej. Navic se to nepocita jako kvalifikovanej oblet zemekoule, pac jsi letel pomerne kratkou kruznici. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pecka by to bylo s Gretou po mori

Myslím, že by jsi tu malou držku hodil brzy přes palubu, ne že by byla nějak špatná, ale ponorka je ponorka :-) Každopádně dostat se pod čtyřicet dnů už je velká výzva, o trošku vyšší level než ta tvoje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze jo :)

 

Porsche: A za kolik dni jsi to dal? Abych mel benchmark, pro ten svuj rekord. :)

Ja si dal taky Hawaii pres Koreu, ale nakej cas jsem tam stravil a vzal to zpatky stejnou cestou, protoze bych byl pomalej. Navic se to nepocita jako kvalifikovanej oblet zemekoule, pac jsi letel pomerne kratkou kruznici.

Asi 90..

Počkej jaká zeměkoule?

post-39647-0-94704900-1567545754_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...