Přejít na obsah

Hledam sponzora pro rekord


uff

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vem Škodu 120(105, 110, apod) a dojeď na konec světa - https://www.globalmousetravels.com/a-trip-to-the-end-of-the-world-sagres-portugal/ . Naposled když jsme jeli kousek blíž na Gibraltar normálním autem tak jsme jeli 3 dny (po 1200km) . Aby to bylo zajímavé tak jeď mimo dálnice - udělej blog a kampaň, třeba na nějaký kačky nasbíráš :). A rozhodně budeš mít více sledování než když poletíš 3-4 lety kolem zeměkoule...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu, ze vam motam hlavu a nectete si veskere prispevky, ale mam sen obletet zemekouli a ty me posles do Sagres, kde jsem uz mimo jine byl. :)

To je jak kdybys mi radil, at si misto potapek koupim radio s budikem.

Kazdopadne hodne naivni (kdo nic nezkusi, nic nema) pokus o prispevek od sponzora nevysel, tak si to aspon udelam podle sebe a nebudu se muset fotit na prestupech s majkou v cepici durex na hlave. Navic se nemusim soustredit na stanoveni rekordu, coz ma taky svoje vyhody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uffe, sny se maji plnit. Jdi do toho a nenech si to od nas kazit. Uzij si to a referuj jak to jde.

 

Pravda! 

 

 

Chapu, ze vam motam hlavu a nectete si veskere prispevky, ale mam sen obletet zemekouli a ty me posles do Sagres, kde jsem uz mimo jine byl. :)

To je jak kdybys mi radil, at si misto potapek koupim radio s budikem.

Kazdopadne hodne naivni (kdo nic nezkusi, nic nema) pokus o prispevek od sponzora nevysel, tak si to aspon udelam podle sebe a nebudu se muset fotit na prestupech s majkou v cepici durex na hlave. Navic se nemusim soustredit na stanoveni rekordu, coz ma taky svoje vyhody.

 

 

 

Aby jsi nerekl, ze jsme neprejici hovada, nabizim Ti nejake vintazky, kdyz se vyfotis pri kazdem prestupu v Boratovskych plavkach. 

Pokud Te zatknou, dam ti 500 navic jako odskodne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uffe, myslím, že jediný, kdo by byl schopen tenhle unikátní nápad nějak uchopit, a nalákat na něj dostatek sponzorů, jsou borci z Chronotechny.

 

:D mohl by letet natreny tou cernou barvou, kdyby letel v noci, tak by treba proklouzl do letadel bez povsimnuti letusek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jojo, "železnej dědek". má víc takových "expedic". Pak o tom napsal takovou svéráznou samizdatovou knihu, všechno nafotil a začal obrážet domovy důchodců, kde rejžoval na přednáškách. Natočil s Brněnským večerníkem fejkový příjezd do štatlu vrámci reportáže.

 

:D vlastně by se od něj mohl uff lecos přiučit!

Kde by se to dalo precist, takova kniha...? :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...