Přejít na obsah

Fotka

TH Monaco CW2110 za super cenu

Monaco Tag Heuer Směšná cena Po GO v Pražskym

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Olaf

Olaf

Učedník

• Member_50
  • 179 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 12.září.2019 - 13:47

Ahoj,

nabízím za třicetníkovou hubičku své Tag Heuer Monaco CW 2111-0 s Calibre 17 (ETA 2894-2 s Dubois-Depraz), pořízený zde na fóru bez papírů či krabice, ovšem po nedávnym kompletním servisu v Pražskym Hodinářství, viz doklad z 03/2019, v jehož rámci by se cokoliv špatnýho jistě odhalilo. Jsou skvělý, ale nosim je sporadicky, pač se ze mě stává OWG. V reálu jsou v mnohem lepším stavu než na fotkách, který klasicky všechny nedokonalosti zvětšují, znáte to sami, navíc na zánovnim Hirschi (na ruce cca 10x) s preklápěčkou, jež je ultra příjemnej a stál lidovou trojku.

Šlapou výtečně, vše funguje jak má, drží přesnost i rezervu. Stav pouzdra: nošený, žádná leštěnka nebo safe queen, nejhorší jsou 2 vrypy viz fotky, jeden na pouzdře na 6. hodině, druhej z boku v plexi zhruba na půl čtvrtý, ten je ale vidět jen z určitého úhlu. Celkově maj sem tam nějakou drobnou drbku, ale pozitivní je, že nikdy nebyly lešťený a jak jsem zmiňoval: z fotek jsem byl sám při koupi ready na šrot stav s tím, že je pouze zkusim a dám otočku, ovšem vzal jsem je do ruky a nebylo co řešit: naživo působí mnohem líp, což ti z Vás, kteří jste je zkusili in persona, prosím klidně potvrďte. Kdo je uvidí, ten už je z ruky nedá. Pokud by je navíc někdo přeleštil, budou až na ty 2 vrypy jak nový, ale přijde mi to zbytečný, pač naživo to fakt skoro nic neni. Na Chrono24 chodí v horším stavu kolem 40-45, fullset pod 55 nejde, na Uhrforu dtto. Pokud chcete trochu legendy, vyzkoušet si tento typ pouzdra a neplatil trojnásobek za modrý: ideální příležitost. Hodí se ke košili i tričku, univerzál. 

Cena: 30 tis. Kč za TH Monaco po full servisu (sic!) a na prakticky novym kvalitním řemenu (double sic!) + pošta.

Silně preferuju osobku v Praze a okolí, zejména ať si je má zájemce možnost prohlídnout, jiná doprava se dá event. v rámci víkendu taky domluvit.

Ehm, tohle je cenový dno podobných modelů, prázdniny neprázdniny, proto berte, dokud rostou…

íky za prostor, původní inzerát hýr...

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  1.jpg   149,57K   94 Počet stažení
  • Přiložený soubor  2.jpg   132,72K   87 Počet stažení
  • Přiložený soubor  3.jpg   94,89K   83 Počet stažení
  • Přiložený soubor  4.jpg   176,18K   78 Počet stažení
  • Přiložený soubor  5.jpg   185,52K   70 Počet stažení
  • Přiložený soubor  6.jpg   57,16K   66 Počet stažení
  • Přiložený soubor  7.jpg   93,85K   57 Počet stažení
  • Přiložený soubor  8.jpg   141,08K   56 Počet stažení
  • Přiložený soubor  9.jpg   81,08K   56 Počet stažení
  • Přiložený soubor  10.jpg   126,04K   53 Počet stažení
  • Přiložený soubor  11.jpg   118,35K   54 Počet stažení
  • Přiložený soubor  12.jpg   140,34K   52 Počet stažení

#2 Milan Praha

Milan Praha

Závislák

• Member_50
  • 595 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:starý a jediný pravý Prim, Seiko, Omega

Publikováno 12.září.2019 - 13:58

sz :)

Prim cal.52 // Rodina "Bauhaus" // Junghans "Max Bill" // Steinhart "Ocean One" // ......

a předemnou je dlouhé čekání na Nomosy + Moony + Suby .... :)

Moje reference: http://forum.chronom...41-milan-praha/

#3 Olaf

Olaf

Učedník

• Member_50
  • 179 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 13.září.2019 - 08:12

Prodáno, díky za prostor, zamykám.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Monaco, Tag Heuer, Směšná cena, Po GO v Pražskym