Přejít na obsah

Fotka

TUDOR BB GMT PEPSI

Tudor gmt black bay full set vanguard guma novy kalibr

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 tikzot

tikzot

Megazávislák

• Member_50
  • 2 672 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:Panerai, Rolex, Tudor, Omega

Publikováno 13.září.2019 - 20:32

Ahoj Chronolidé;-)

přišel čas na změnu a proto jsem se rozhodl prodat své velmi oblíbené hodinky Tudor GMT s pepsi lunetou z června roku 2018.

Hodinky jsou samozřejmě v kompletním balení včetně faktury. Stav hodinek jako takových hodnotím jako velmi dobrý, samozřejmě se něco málo najde na sponě a leštěných stranách, ale dle mého názoru jsou to zanedbatelné věci, hodinky nemají žádné ťukance, záseky nebo něco podobného. Jediné co stojí za zmínku a je to zdokumentováno v galerii fotek je jemně ťuknutá nebo jak to nazvat luneta, ale je to vidět opravdu jen když se na to člověk zaměří.

V červnu t. r., jsem nechal preventivně vyměnit kalibr za nový, ( problémy s datovým věncem)takže záruka platí do června roku 2021. Na dýnku po servise zůstála fólie, tu jsem už nesundával, od té doby na ruce jen párkrát...

K hodinkám přidám černý rubber od Vanguard, je extrémně povedený a krásně přilne k pouzdru hodinek. Vzhledem k tomu že hodinky byly převážně na tomto gumovém řemenu, tak tah je víceméně ve stavu nového .

Nový kalibr se 70 hodinovou rezervou, COSC certifikací a vodotěsnost 200 m dělají z těchto hodinek perfektní univerzály a dle mého je to nejpovedenější současný kousek od Tudoru spolu s BB 58.

Vzhledem k tomu, že mám vyhlídlého něco jiného, upřednostňují v tomto případě prodej.

Cena za tento full set včetně gumového řemenu a vzhledem k ťuknuté lunetě je 86 000 Kč.

Pošta po české nebo slovenské republice v ceně, Praha a okolí rád dovezu,
v tom případě drink, káva, pivo a limo taktež v ceně.

Děkuju za vaši pozornost a Chronomagu za prostor

Přiložený soubor (y)

#2 tikzot

tikzot

Megazávislák

• Member_50
  • 2 672 příspěvků(y)

Publikováno 13.září.2019 - 21:03

R E Z E R V A C E do zítřejšího poledne..!
Díky za zájem;-)

#3 tikzot

tikzot

Megazávislák

• Member_50
  • 2 672 příspěvků(y)

Publikováno 14.září.2019 - 09:40

GMT už tikají na ruce nového majitele..;)
Děkuji za pozornost a Chmagu za prostor!

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Tudor, gmt, black bay, full set, vanguard guma, novy kalibr