Přejít na obsah

Zlaté Prim Orlík


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Úžasný!

 

Ale nedá mi to, abych se nepodělil o první pocity, který jsem měl ještě před otevřením tohodle vlákna, když jsem si poprvé přečetl nadpis. Čekal jsem totiž, že se opět snese vlna kritiky, výsměchu a dalších negativních reakcí, který se tu na Elton limitky často snáší. Ale ono ne. Jen samý slova chvály. Čím to? Že by kvůli jednokusový limitce, jejíž kus získal právě chronomagor? Nebo že by téma hokej? By mě docela zajímalo, kdyby Elton tuhle limitku vyrobil jako veřejnou, pár desítek kusovou, jestli by si zasloužila stejnou chválu...

 

Ale tímhle Ti rozhodně nechci zkazit radost z bezespochyby super úlovku a už vůbec ne rozdmýchávat v tomhle vlákně nějaký vášnivý diskuse. Jen jsem si tu vylil svoje první pocity a jdu dál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. prikazanie - Najvyssi ma vzdy najkrajsie hodinky.

 

Ja som buric, tak otvorene nakladiem par otazok:

- preco su napisy v anglictine? Ceske hodinky, cesky tim...

- preco je to na gume? podla mna hocijaka guma strasne degraduje hocijake hodinky. S tymto sa nikto potapat nebude, tak nejaka fajnova kožička by bola asi namieste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. prikazanie - Najvyssi ma vzdy najkrajsie hodinky. - :cheers:

 

 

Ja som buric, tak otvorene nakladiem par otazok:

- preco su napisy v anglictine? Ceske hodinky, cesky tim... - Máš naprostou pravdu, souhlasím s Tebou, ale to je tak vše, co s tím mohu dělat. Podle příběhu je jasné, že jsem u zrodu limitky nestál. Vůbec nevím, co k tomu Elton vedlo. Touha po světovosti? Zadání klienta? Nevím, ale budu se ptát a díky za podnět.

- preco je to na gume? podla mna hocijaka guma strasne degraduje hocijake hodinky. S tymto sa nikto potapat nebude, tak nejaka fajnova kožička by bola asi namieste. - Nesouhlasím. Ta guma to v reálu fakt nedegraduje, IMHO tomu dává floutkovský šmrnc. Kožený řemen je součástí příslušenství. Až ho vyměním, dám foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úžasný!

 

Ale nedá mi to, abych se nepodělil o první pocity, který jsem měl ještě před otevřením tohodle vlákna, když jsem si poprvé přečetl nadpis. Čekal jsem totiž, že se opět snese vlna kritiky, výsměchu a dalších negativních reakcí, který se tu na Elton limitky často snáší. Ale ono ne. Jen samý slova chvály. Čím to? Že by kvůli jednokusový limitce, jejíž kus získal právě chronomagor? Nebo že by téma hokej? By mě docela zajímalo, kdyby Elton tuhle limitku vyrobil jako veřejnou, pár desítek kusovou, jestli by si zasloužila stejnou chválu...

 

Ale tímhle Ti rozhodně nechci zkazit radost z bezespochyby super úlovku a už vůbec ne rozdmýchávat v tomhle vlákně nějaký vášnivý diskuse. Jen jsem si tu vylil svoje první pocity a jdu dál :)

 

Radiku, já myslím, že je to tím, že tyhle se fakt povedly. I já, jakkoli fanoušek značky, občas na Elton plivnu. Tady ale opravdu nemám důvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super "úlovek" ve více než povolaných rukou. :clap: Gratulace.

Vzhledem k tomu, že Prim je pro mě španělská vesnice, tak by mě zajímalo, zda regulace v 5 polohách je běžná nebo to je taky extra special fičura jen pro tento jeden kousek. A v tom kontextu by bylo zajímavé zjistit, jakou odchylku v různých polohách mají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super "úlovek" ve více než povolaných rukou. :clap: Gratulace.

Vzhledem k tomu, že Prim je pro mě španělská vesnice, tak by mě zajímalo, zda regulace v 5 polohách je běžná nebo to je taky extra special fičura jen pro tento jeden kousek. A v tom kontextu by bylo zajímavé zjistit, jakou odchylku v různých polohách mají.

 

Jo, už to dělají standardně. Reálnou odchylku zjistím, až budu mít doma nazpět vibrograf. Poznámka pro puristy: ano, vím, že Vibrograf je obchodní značka, a že jediný správný výraz je časový komparátor .... ale fakt to tak psát nebudu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...