Přejít na obsah

PAMpadam


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nedávno jsem měl hodně podobný "problém" a vyhrály to hodně jasně PAM 510 z roku 2015 (tj. se sandwich dialem) - jednoduchý čitelný ciferník, osmidenní inhouse kalibr, sandwich, průhled na strojek a ideální velikost na mou ruku :-) 

 

Pokud máš ruku na 44mm PAMy, tak doporučuju :-)

 

PS a originální řemen nemá chybu...

post-30661-0-90239600-1569096012_thumb.jpg

Upraveno uživatelem brnakp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, 47mm Pamy jsou nádherné, ale když na ně není ruka, tak jsem i tak šťastný s podměrečnými 44mm. A rozhodně nesouhlasím s označením "nudná konfekce", protože to neplatí pro skoro žádné Pamy... Ale chápu, že to je spíš básnické přehánění  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se jako Pam lover taky pridam se svym nazorem. Za me je Pam velikost od 44mm vyse, ackoliv chapu, ze 42mm je ideal pro lidi, ktery chtej Pamy vyzkouset a nemaj na to ruce... pak neni jina cesta. Pouzdro za me vyhradne 1950 luminor marina, ma nejvetsi koule a ty hrany sou proste super. Sendvic je must have, pokud mozno patina indexy do kremovy, tak jak to mam na svych 580. Samozrejme modrej detail je super, v podobe vterinovky na flybacku je to opravdu krasna podivana, ale i to logo op nebo mimostred vterinovky na novejsich modelech to rozzari. Inhouse je urcite fajn uz pro ten pocit, 8 dni luxus rezerva!

Resume za me 1312:-)) vim ze nejsou v seznamu,ale vychazi me to pro tebe nejlip.;-)

post-53606-0-36544600-1569102101_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem tikzot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za další tip, 1312 se do užšího seznamu nedostávají.

Je to jako na houpačce, ale od včerejšího večera vedou 590ky.

Na ty mrkni nazivo, ta vintage lumi se musi videt... Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má-li někdo obavy o bachratost, neměl by zapomínat že PANERAI zdaleka není jenom krabicoidní ušák LUMINOR - a že "polštářkové" pouzdro 1940 u RADIOMIR není o nic míň "originál" než pozdější ikonický LUMINOR 1950  :cool02:

post-18308-0-07111600-1526298216_thumb.jpg
 
...nemluvě o automatickém inhouse strojku, na který se dá v případě P4XXX opravdu koukat:
post-18308-0-58275200-1503844802_thumb.jpg
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby si mal nahodou cestu do Bratislavy pokojne daj vediet... rad predvediem. Ja som si tiez vyberal medzi 510 a 590 a bol som ich skusit side by side v butiku. Kedze som chcel aspon naznak sandwich-u a nechcel som second hand 510 tak vyhrali 590. Co tiez zavazilo bolo to 8D logo ktore sa mi velmi paci. Mam ich uz skoro rok a nelutujem... aj ked raz za cas ma napadne ze 510 by mozno boli univerzalnejsie. Zase keby som kupil 510 tak by to bolo asi naopak :D Co mi k 590 napriklad vobec nesedi je original guma... neviem ci je to farba lumi/vintage nadych, proste to mne osobne k tomu nepasuje. Chystam sa kupit rubber b... mozno to bude lepsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...