Přejít na obsah

PAMpadam


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj kluci, Pamy mi taky učarovaly. Kostro, gratuluji k výběru a díky za vlákno.

44 mm bych zřejmě snesl, ale jde mi o to ucho. Nakolik je to pohodlné, jak moc to překáží? Dají se ty hodinky nosit kontinuálně třeba pár týdnů? Mám na mysli levou ruku s korunkou klasicky vpravo.

Nebyl by pohodlnější model s uchem vlevo? Měl to někdo? Díky za postřehy.

Upraveno uživatelem Toblin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádo se stalo:-) A díky.

S uchem těžko říct, my co nosíme hodinky na pravé, většinou problémy s překážející korunkou (v tomto případě uchem) neznáme. Každopádně doporučuji si je od někoho půjčit tak na dva dny, pokud máš tu možnost. Pocit na ruce je opravdu specifický a dostaví se až po hodinách nošení;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ich nosim na lavej a o uchu ani neviem ze tam je. Samozrejme zalezi na tvare ruky ale osobne si viem len tazko predstavit ze by niekomu mohlo prekazat... snad iba ked niekto nosi hodinky cez klb. Zakladnym modelom s logom podla mna nic nepokazis... hlavne 00774 a 00777, pokial sa bavime o sucasnej produkcii, su IMHO velmi cool.

 

post-67260-0-70955600-1570477900_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som pri vyberani dost riesil sekundovku ale po roku nosenia sa mi doslova stratila... prestal som ju vnimat. Rovnako ma prestala bavit snaha zastavit sekundovku a presne ich nastavit. Ak by som sa este rozhodol pridat Radiomir tak by som bez obav siel do dvoj-ruciek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory. Rád nosím hodinky do vody. Pouzdra s uchem mají různou WR. Zajímalo by mě, jak je řešená korunka. Na uchu je pojistka, která ji tiskne k pouzdru a pod ní je pouze těsnění? Tzn. že není šroubovací? Je rozdíl v konstrukci u automatů a ručního nátahu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toblin, on 07 Říj 2019 - 21:20, said:

Tak od zítřka pěkně na levé a za týden prosím resumé :)

Ještě by mě zajímal váš názor na ciferníky s logem OP?

Měl jsem logo na prostých nulkách (PAM 00000, alias zero) a miloval jsem ho. A překvapivě mě ta "kurzíva" neštvala. I ten sausage ciferník k tomu ladil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory. Rád nosím hodinky do vody. Pouzdra s uchem mají různou WR. Zajímalo by mě, jak je řešená korunka. Na uchu je pojistka, která ji tiskne k pouzdru a pod ní je pouze těsnění? Tzn. že není šroubovací? Je rozdíl v konstrukci u automatů a ručního nátahu?

Tak jsem zapátral a vypadá to, že dle patentu je pod korunkou drážka a v ní těsnící O kroužek. Je to tak i dnes?

 

http://paneraiworld.blogspot.com/2012/10/original-panerai-tight-seal-device-us.html?m=1

post-24638-0-62175600-1570524021_thumb.jpg

post-24638-0-95012000-1570524031_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...