Přejít na obsah

Outdoorovky za 5k


Doporučené příspěvky

Zdravím účastníky zdejšího fóra. Rád bych vás požádal o radu. Hledám hodinky pro každodenní styk s životem. Můj rozpočet je +/- 5000 Kč (samozřejmě mám rezervu max. 7000 Kč, ale ani o jedinou korunu víc). Hodinky nijak nešetřím, jsou moje součást. Čeká je voda, bahno, prach a špína, lehčí otřesy.....

Zápěstí mám 16,5 - 17 cm. Kromě toho nejdůležitějšího, tj. času, je podmínkou datum, WR min. 10 ATM, podsvícení nebo dobrá luminiscence, ocel, baterie, (rád bych solar).

 

Ukázka stylu, co se mi zamlouvá........ Bohužel všechny jsou pro mě velké (43...44 mm).

pulsar-accelerator-px3125x1_167102_17956citizen-promaster-marine-bn0191-80l_1733seiko-solar-sne391p1_119885_1.jpg

 

 

 

Tohle je sice něco jiného, ale oslovily mě hned na první pohled (43 mm).

 

pulsar-accelerator-p5a033x1_146032852019

 

 

 

A tohle je naprostá pecka! Jenomže 12 litrů za ně prostě nedám.

 

ykpn-grg.png

 

 

Hledám tedy něco v tomto duchu a uvedené cenové relaci, ale prostě menšího. Asi kolem 40 +/-1 mm. Každopádně si je musím vyzkoušet.

 

PS: Casio mi prosím nenabízejte. Mám k nim nějakou kulturní zaujatost neboco. Díky za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za návrhy.

Seiko 5 jsou automaty, to nebude moje volba. Marathon má strašně tlustou lunetu. Traser se mi docela zamlouvá. První dojem kazí čísla (kdyby byli všechny malý), ale Trigalight to přebíjí. Není to úplně ono, ale nejblíž. Na Orient se ještě mrknu, ale co jsem viděl tady na fóru, tak mě nechávali chladným.

Chtěl bych kovový tah, to jsem zapomněl napsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Traser sa robí aj menší. Je tam aj dokaz.

Ale tiež vidím len guma/NATO.

Chcelo by sa spýtať u predajcu ako je to s kovom, či tam niečo pasuje.

 

Mimochodom, v inzercii sú Quartz titánové potápky od Certiny. 41mm.

Skús to omrknúť.

Upraveno uživatelem P11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

jednoznačne zober Casio G-shock.

 

v predajnej sekcii máš teraz možnosť na slušne vybavení model GW 9400 za fajn prachy.

dokonca aj jedny zelene su v predaji

 

-Solar

-Radio Control

-Barometer

-Compas

-Teplomer

-Výškomer

-dobre podsvietenie aj autoamticke.

-WR 200m

-stopky

-alarm

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/132117-casio-rangeman-gw9400-1/?hl=casio

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casio mě prostě nesedí. Jako, kdybych nutně rychle potřeboval nějaký hodinky, tak je překousnu, protože v poměru cena/výkon jsou super. Ale hodinky vyloženě nepotřebuju, jenom je chci, tak si vybírám. Traser P59 se mi líbí. Ovšem mám problém s páskem. Chci kov a ten, který nabízejí jako jedinou možnost, je pro mě docela ohavnej. Chtělo by to přihodit ještě 5k :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je prosím tohle za hodinky a kde se dají koupit?

Narazil jsem na ně na jednom ruským fóru, kde se chlapík, kromě svýho vytuněnýho auta, chlubil i právě těmahle hodinkama. V přepočtu z rublů vychází na +/- 2500 Kč. Na zdejším fóru jsem pár zmínek o téhle "značce" našel, ovšem nic moc určitýho. Objevil jsem je i v místním bazaru, ovšem v automatu a prodané. Předpokládám, že to není žádný terno, ale líbí se mi.

 

 

post-68404-0-88108100-1570293785_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Lad55
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Google znám. Na ebay jsou dvoje toho času (jestli se nepletu) v USA, na amazonu jsou jedny zelené, odkaz na Deep Blue Watches Offiz. Distr. není úplně relevantní a dalších 98 odkazů křížem krážem světem mi moc nepomáhá. Přesto díky za snahu.

Myslel jsem v ČR a blízkým okolí + jestli by mi někdo neposkytl nějaký stručný info, třeba z vlastní zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je prosím tohle za hodinky a kde se dají koupit?

Narazil jsem na ně na jednom ruským fóru, kde se chlapík, kromě svýho vytuněnýho auta, chlubil i právě těmahle hodinkama. V přepočtu z rublů vychází na +/- 2500 Kč. Na zdejším fóru jsem pár zmínek o téhle "značce" našel, ovšem nic moc určitýho. Objevil jsem je i v místním bazaru, ovšem v automatu a prodané. Předpokládám, že to není žádný terno, ale líbí se mi.

 

Pokud se ti líbí tenhle styl tak zkus Swiss Military Hanowa - za podobné peníze máš potápky v quartzu a dokonce se swiss made. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...