Přejít na obsah

Sbíráte někdo PRIMky?


Doporučené příspěvky

Já na tom co a jak tady presentuje popshop nevidím nic závadného. Prostě presentuje svůj názor. To že to někteří berou jako zneuctění členky rodiny je spíš jejich problém.

Já proti primkám nic nemám, mají jen a jen vzpomínkovou hodnotu. Pro někoho je to nic, pro někoho hodně. Ten druhý pak je ochoten "něco" zaplatit. Pokud se třeba já vyjadřuju pohrdlivě k cenám současné produkce Prim, tak je to opět názor na stejné úrovni jako když se diskutuje jestli produkce VW je mezi auty přiměřená či nikoliv. Není to útok na nikoho kdo si, a´t již staré, nebo nové Prim pořídí... Koupil jsi si Fiata? Ok, já si za míň peněz koupil BMW :)

Berte to soudruzi s nadhledem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prostě nádhera. Vždycky se sem rád vracím pro načerpání enargie :thumbsup_anim:

 

Tak jsem včera udělal pár fotek své začínající sbírky hodinek PRIM.

Většinu z nich čeká vyčištění, výměna sklíčka, ručiček, korunky atd.

Už víc jak dva měsíce čekám až se mi vrátí z chromovny nějaké pouzdra.

Je to prostě na takové to večerní šťourání.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znáte někdo tohle? Je to plastové pouzdro s kalibrem 66, údajně to bylo jako vložka do dětských (někdo říká do potápěčských) pouzder.

jj, je to tak, gumový, různě křiklavě barevný pásek vcelku s "objímkou", do které se tohle pouzdro vkládalo. Nedávno jsem to viděl prodávat na Aukru. Je to dětská velikost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že jsou tady některý hodně vymazlený kousky na ještě lepších fotkách, ale tak né každej zvládá vše a tak tedy přidávám pár svých kousků, ale nevim jestli nebudu kritizován, že míchám dvě různý věci dohromady a to výrobu před 89 a po. No uvidíme, ale já v tom vidim souvislej vývoj, tak tak.

post-1471-1216831036.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...