Přejít na obsah

vadna motylova spona?


qwc

Doporučené příspěvky

Ahoj:) Mozna mi poradite, jeste nez se budu trmacet zpatky do obchodu..(a omlouvam se za zacatecnickou terminologii:)

 

Minuly vikend jsem si v QuickTime v Praze na Chodove koupil automaty Doxa s kozenym reminkem a motylovou sponou. Bohuzel se ale jedna cast strasne jednoduse otevira.. Napriklad kdyz ohnu ruku v zapesti, tak se vycvakne... nebo kdyz je zacvaknu ve spatnem poradi - nejdriv tu snadno vycvaknutelnou a pak tu druhou, tak se ta prvni vycvakne..

 

Uprimne mi to neprijde normalni, protoze se mi to takto vycvakne i 10x denne, nerad bych hodinky ztratil a rad bych to s obchodem vyresil.

 

Chtel jsem se nejdrive zeptat na radu, jestli je to bezna chyba, jakou mam sanci na uspech, pripadne jestli mam nejak specialne argumentovat?:)

 

Diky moc za vas cas a rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je link na album: https://photos.app.goo.gl/bL7jK5ieZdZMwHjq6

 

Fotky:

1. snadno vycvaknutelna cast

2. "normalni" cast

3. video, kde zacvaknu nejdriv tu snadnou, pak tu normalni a snadna se vycvakne

4. otevrena spona z boku

5. zavrena spona z boku

6. pozice na zapesti pri beznem noseni zvrchu

7. pozice na zapesti pri beznem noseni zespoda

 

snad to pomuze:)

Upraveno uživatelem qwc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fpici, reklamovat.

 

Dobra, diky za info! Jenom jestli se muzu zeptat, jak se to pozna? Protoze ta jedna cast ma vetsi skviru po zacvaknuti nez druha? Nebo je tam neco jinyho, co ja svym laickym pohledem nevidim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spona musi drzet naprazdno, kdyz to nemas na ruce, nic nema trcet, ma to jakz takz licovat a rozhodne, kdyz na druhou pulku motejla zmacknes, tak ti prvni pulka nesmi vystrelit, tak, jak na tvym videu.

 

ok, diky moc za odpovedi a cas!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...