Přejít na obsah

Fotka

Nova limitka bondovek

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
71 odpovědí na toto téma

#61 tkol

tkol

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

• Member_50
  • 1 232 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:PRG
  • Fanoušek značky:Rolex

Publikováno 1.říjen.2019 - 20:20

Detaily krása, ale sral by mě ten vývrt... Bez něj by to byly nádherný hodinky.
“No tree, it is said, can grow to heaven unless its roots reach down to hell...”

#62 Jenkiz

Jenkiz

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 412 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 1.říjen.2019 - 20:38

Ten vrtulnik na ciferniku bych dal, dokonce se mi docela i libi, ale ten erb si mohli odpustit, vylozene me to tam rusi. Navic ta zlata se tam vubec nehodi, stejne tak stitek na boku. A pokud uz tam chteli dat erb, tak meli dat plne dynko a vygravirovat ho (ten potisk na sklenenem pruhledu vypada hrozne lacine)

Sent from my iPhone using Tapatalk

#63 rekib1

rekib1

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 467 příspěvků(y)
  • Bydlí:na západě

Publikováno 11.říjen.2019 - 08:52

Mě tenhle model připomíná trochu kolotoč, navíc nemusím bi-color a čitelnost musí být přesná , nevím no :/ Mám z toho smíšené pocity, ale proti gustu :)

#64 Vjace

Vjace

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 18.říjen.2019 - 20:03

Je to tak. Maximálně dva

Mluvil jsem u Dušáků o situaci a v ČR jsou nakonec 4 kusy. To je dvakrát víc než 2 (tvl, jsem Cpt. Obvious! :-) ), ale furt je to zoufale málo, když jich je celkem 7007 pro celý svět.

#65 libor2002

libor2002

๏̯͡๏

• Member_50
  • 1 145 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov

Publikováno 18.říjen.2019 - 23:46

Tohle nejsou bondovky...
At si delaji odkazy na kdeco,ale jen modry "vlnky" na 007 jsou jen seamadtery z 96'.
Tohle neberu.
To je jak milion variant na moony s coaxialem. To nejsou to moony.
Mno ale pro ujasneni, tech limitek od Omegy je uz moc.

Tento příspěvek byl upraven od libor2002: 18.říjen.2019 - 23:56

FORTIS B-42 Official Cosmonauts 647.10.11,CASIO GW-7900B-1, TISSOT Tissonic Electronic f300, Seiko 6139-7100 Chronograph (helmet), Omega Seamaster 2541.8000, Heuer 510.500, Sinn 103  St Sa
FORTIS Flieger Automatic 595.10.41, Traser P 6506 Commander Force, Breitling B1 A68362, Seiko SNZH57K1, BREITLING Chronospace A56012.1

#66 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 13 860 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 19.říjen.2019 - 04:11

Za sebe můžu říct, že osklivejsi hodinky jsem dlouho neviděl. A 4 ks pro Prahu? Řekl bych že normál,hlavni trh je jinde-Čína, SAE, Hongkong a většina z vás to minimálně tuší, ale brbla.
Tím jen shrnuju fakta, nesnažím se rejpat či hádat.

#67 Vjace

Vjace

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 19.říjen.2019 - 06:32

Že se někomu líbí a někomu ne je normální. 1000 lidí, 1000 chutí. A to je na tom to pěkné. Kdybychom všichni měli stejný vkus, tak bude fórum zbytečné ;-) Takhle alespoň máme co řešit.

Sent from my iPhone using Tapatalk

#68 Sphinxx

Sphinxx

Hungry Wolf

• Member_50
  • 7 619 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Průhonice
  • Fanoušek značky:Swiss, German & Japan watches

Publikováno 19.říjen.2019 - 08:48

Za sebe můžu říct, že osklivejsi hodinky jsem dlouho neviděl. A 4 ks pro Prahu? Řekl bych že normál,hlavni trh je jinde-Čína, SAE, Hongkong a většina z vás to minimálně tuší, ale brbla.
Tím jen shrnuju fakta, nesnažím se rejpat či hádat.

Martine, to nejsou 4ks pro Prahu, nýbrž pro celou ČR - Dušák, respektive Kvedu je hlavní distribuce, proto prochází jimi. Já teď koupil DSOTM Pitch Black a čekal jsem na ně měsíc, protože šly do výroby, všechno jde přes Kvedu. Nicméně, když jsem je objednával, tak jsem poptával i tyto a bylo mi řečeno, striktně 2ks pro ČR, to co píše Vjace mě nepřekvapuje (na fabulace českých distributorů obecně si sice nerad, ale zvykám), nu evidentně navýšili o dva kusy navíc, i tak je to ale žalostně málo při celkových 7007ks - doslova mi bylo řečeno, že jsme malý trh. Když odhlédnu k jiným značkám, kde jsou limitky v počtu 1888 ks (Alpina) nebo 1000/2000 ks (Oris), tak tyto se kolikrát rok, dva i více válejí v obchodech. Uvidíme, jak to nakonec bude. 

BREITLING I OMEGA I PANERAI I SEIKO I STEINHART I

Reference proběhlých obchodů - ZDE

#69 Duca

Duca

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 29.říjen.2019 - 12:57

7tis. kusů v celosvětovém měřítku bude asi odpustitelné, jinak ve skutečnosti vypadají výrazně lépe než na fotkách a to i na gumě.

#70 Xenone

Xenone

Začátečník

• Members
  • 3 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Omega, Breitling, Oris

Publikováno 6.listopad.2019 - 10:24

Tak jedny už se se štěstím od minulého týdne válí v mé sbírce. Pro porovnání foto se sedna gold bikolorem.

Přiložený soubor (y)

#71 Xenone

Xenone

Začátečník

• Members
  • 3 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Omega, Breitling, Oris

Publikováno 6.listopad.2019 - 10:31

Viditelnost vlnek a vývrtu hodně záleží na úhlu, pod jakým na to člověk kouká. Subjektivně se mi ale zdá, že limitky mají méně lesklý a černější cifr. Černá je černější? :smile_anim:

Přiložený soubor (y)

#72 Radek Cigi

Radek Cigi

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 230 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vimperk
  • Fanoušek značky:Seiko, Citizen, Omega, Oris, Alpina

Publikováno 8.listopad.2019 - 18:20

Já si pořád stojím za tím, že je ta limitka pěkná. Jediné co bych vyměnil, je to vyobrazení erbu na dýnku. Buď bych nechal čisté sklíčko anebo, co by bylo ideální, dal bych tam celoocelové dýnko a na něm by bylo vygravírováno třeba jen logo "007". Ono je to opravdu vidět, že hodně záleží na úhlu pohledu na ciferník - viz. některá videa na YouTube. Na tyhle hodinky jsem si hodně myslel, dokonce jsem v rámci ČR rozhodil sítě a po zjištění, že dorazí jen dva kusy a faktické nemožnosti jejich nákupu, jsem připravené peníze použil na nákup auta :lol2:. Nákup v zahraničí jsem neřešil - plnou cenu jsem úplně dávat nechtěl...

Xenone, veliká gratulace! Líbí se mi!