Přejít na obsah

Fotka

Prim Orlík II V

Prim Orlík

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 Aegwyn

Aegwyn

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 74 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 30.září.2019 - 22:19

Ahoj všem,

nabízím k prodeji Prim Orlík II v už nevyráběné variantě "V", tedy "vojenské" - od "civilní" verze se liší použitím pískovaného pouzdra, a také zvláštním příslušenstvím, které je popsané níže. Koupil jsem je v lednu tady na Chronomagu, původní inzerát od Adama přikládám.

K hodinkám patří kompletní příslušenství včetně vnější papírové krabice, vnitřního krásného dřevěnoho boxu, karty, šroubováčku na stěžejky, certifikátu PRIM a také výsadkářského nože UTON vzor 1975, který je bez známek použití.

To samé se dá říct i o hodinkách. Pocházejí z roku 2011, ale jak uvádí i původní inzerát, hodinkám bylo v rámci záručního servisu vyměněné pouzdro ze starší varianty (bez šroubovací korunky) za novější verzi se šroubovací korunkou. Já sám jsem hodinky od nákupu nosil jenom pár dnů, jsou tedy v bezchybném stavu, nikde žádné vlásečnice. Hodinky jsou aktuálně na šedém NATO strapu na fotkách, v balení je i nikdy nenošený - a krásně voňavý - originální kaučuk PRIM. 

Zajímavostí je také výrobní číslo 001 / 11. 

Vzhledem k tomu, že jsem hodinky od nákupu téměř nenosil, prodávám je za stejnou cenu, za kterou jsem nakupoval - tedy 50 000,-.

V tuto chvíli nemám zájem o výměnu. Preferuji osobní předání v Praze, ale nebráním se ani dohodě na poště, ani popojetí někam do blízkého okolí.

http://forum.chronom...hl=+prim +orlík

Přiložený soubor  PRIM11.jpg   107,18K   170 Počet stažení

Přiložený soubor  PRIM1 - 1 (3).jpg   876,33K   162 Počet stažení

Přiložený soubor  PRIM1 - 1 (1).jpg   499,9K   151 Počet stažení

#2 Aegwyn

Aegwyn

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 74 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 15.říjen.2019 - 22:04