Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Chopard Alpine Eagle

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 125 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 1.říjen.2019 - 08:44

Se uz vsichni z tech Royal Oaku a Nautilu poxrali, ne? Po uspesnem (ci usmevnem?) pocinu Bell&Ross se hlasi o slovo i Chopard....mlceti zlato..

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Kid_A: 1.říjen.2019 - 08:46

#2 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 7 490 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 1.říjen.2019 - 08:49

Datumka je dobrý peklo.

#3 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 827 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2019 - 08:50

No, a aby toho nebylo málo, vydali se i AP cenovou politikou. Doporučená cena 17200 USD. Smích.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#4 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 125 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 1.říjen.2019 - 08:52

Proc ma chopard potrebu "zabrusovat" do tohoto sektoru, fakt nechapu. Jejich prace na skutecne hodinarskych kouscich LUC je uzasna - viz mikrorotory. Proc tohle?

Vice info treba zde https://timeandtidew...d-alpine-eagle/

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Kid_A: 1.říjen.2019 - 08:55

#5 ensi

ensi

Závislák

• Member_50
  • 930 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno / Praha

Publikováno 1.říjen.2019 - 09:01

A na ten nazev si taky musel nekdo dat couda. :D

#6 ensi

ensi

Závislák

• Member_50
  • 930 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno / Praha

Publikováno 1.říjen.2019 - 09:26

No, a aby toho nebylo málo, vydali se i AP cenovou politikou. Doporučená cena 17200 USD. Smích.

Pry “jen” 12.900 pro ocelovou 41mm verzi https://www.ablogtow...on-world-debut/

#7 Rodkopf

Rodkopf

Megazávislák

• Member_50
  • 4 231 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2019 - 11:39

Proc ma chopard potrebu "zabrusovat" do tohoto sektoru, fakt nechapu. Jejich prace na skutecne hodinarskych kouscich LUC je uzasna - viz mikrorotory. Proc tohle?

Vice info treba zde https://timeandtidew...d-alpine-eagle/

On ten model vychazi z Chopard historie - modelu St. Moritz, jen ho jeste trosku vice ponautilovali :) ale cife ma nadherny, aspon to se musi nechat

#8 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 10 221 příspěvků(y)

Publikováno 2.říjen.2019 - 14:49

Nepěkný, ošklivý počin. Jediná taková akce se mi líbí od ML.

Time is Life. Je to dar i prokletí.<p>Daemonovo Time is Life Proč Grand Seiko? Řemínek Nato a jeho historie Seiko vs Steinhart srovnání ISO 6425 Co jsou to velké hodinky Měsíční fáze jako hodinářská komplikace Hodinky na dovolenou Compressor, Test Seiko vs? Měření hloubky ponoru

#9 skalis

skalis

Retarded Member

• Member_50
  • 6 256 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 2.říjen.2019 - 15:35

Maurice Lacroix jsou docela povedeny, ale to ani trosku neomlouva, ze je to taky kopirka :frusty: .

logo.jpgWomen in Barcelona wear Rolex!

#10 Zmizík

Zmizík

Princ Chronoslav

• Member_50
  • 6 588 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 2.říjen.2019 - 17:01

Nahodou ten jejich system rychly vymeny korunky zprava doleva je dost vymakanej.
Milisi, Roman I. vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.

#11 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 10 221 příspěvků(y)

Publikováno 2.říjen.2019 - 17:23

Kopírky mi vůbec nevaděj, třeba právě ML mi zpřístupní ve velmi kvalitní formě něco, co si jinak nikdy nemůžu dovolit a nemusim jen tak chodit a mlátit hlavou o zeď nad něčím, čehož tvary se mi líběj a nemusim jako milovník hodinek kupovat fejk. Takže kopírky ok, ale tenhle počin od předražený značky nechápu. Tohle je špatně.

Time is Life. Je to dar i prokletí.<p>Daemonovo Time is Life Proč Grand Seiko? Řemínek Nato a jeho historie Seiko vs Steinhart srovnání ISO 6425 Co jsou to velké hodinky Měsíční fáze jako hodinářská komplikace Hodinky na dovolenou Compressor, Test Seiko vs? Měření hloubky ponoru

#12 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 610 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Vulcain, Omega, Rolex, Seiko...

Publikováno 4.říjen.2019 - 20:32

V první chvíli se mi to nelíbilo, taky jsem si říkal, ze dneska každej lepší výrobce chce mít gentoidní model s integrovaným tahem, ale ta fotka z boku mě docela dostává, struktura na cifrech je fantastická a třeba u náramku vidim řadu zajimavejch a dneska neobvyklejch technickejch i dizajnovejch řešení. Inhauz to taky má. Suma sumárum, třeba se to chytne tak jako GP Laureato (klasický, ne ta nová divná Absolute řada). Falešná ochrana korunky vlevo je vtipná. Ať žije symetrie :)
Aktuálně nic neprodávám, nic neměním - nemá smysl mi psát.

#13 Potkan

Potkan

Elegance is an attitude

• Member_50
  • 2 206 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zürich

Publikováno 23.říjen.2019 - 00:16

Jsou lepsi nez Laureata. Chce to videt nazivo. Fakt!
Ten cifr je naprosto famozni. Sroubky na lunete vubec nejsou tak vyrazne jako na fotkach, ochrana korunky z obou stran vubec nerusi, jsou pekne symetricke, ploche a ne vysoke, tah je skvele zpracovany, velikost idealni, moc pekna korunka. Opravdu prijemne hodinky. Jsou pohodlnejsi nez Constellation. Jedina neodpustitelna vec je za me datumka. Ta to vylozene kazi. Ale zbytek je top!
Cena myslim 12450 CHF.

Přiložený soubor (y)

It's nice to be important... But it's more important to be nice...