Přejít na obsah

Fotka
* * * * * 1 Hlasů

Zapnuto hodnocení příspěvků

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#1 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 892 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 1.říjen.2019 - 17:18

Přátelé, kvůli hlasování o fotkách do kalendáře jsem zapnul možnost hodnocení příspěvků. Bohužel, toto nejde omezit pouze na téma Kalendář 2020. Každoročně se najde idiot, který začne Chronomag srovnávat s fejsbůkem. Prosím, letos by hezkým dárkem byla výjimka :-) Díky.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#2 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 196 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 1.říjen.2019 - 17:25

+1 

#3 Micey

Micey

( . )( . )

• Member_50
  • 7 954 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2019 - 17:29

Tady uz je to jak na fejsbuku. Kide, mas tam plusko!

#4 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 892 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2019 - 17:34

Proboha, trvalo to pouhých 11 minut, než se našel :-)

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#5 geometr

geometr

• Member_50
  • 5 172 příspěvků(y)
  • Bydlí:426 m n.m.

Publikováno 1.říjen.2019 - 17:49

:lol2:

#6 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 7 578 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 1.říjen.2019 - 18:37

Nešlo by něco udělat s maximálním počtem bodů? Se mi to vlákno nechce procházet na xkrát.

#7 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 892 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2019 - 18:43

Z padesáti na ... ?

#8 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 7 578 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 1.říjen.2019 - 18:45

Fotek v kalendářovém vlákně je 368, takže alespoň tolik :)

#9 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 892 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2019 - 18:47

Technicky to (myslím) umím, proberu s Prischerou.

#10 travex

travex

‹^› ‹(•_•)› ‹^›

• Member_50
  • 3 760 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:●▬๑۩۩๑▬●

Publikováno 1.říjen.2019 - 19:01

Nikdy jsem moc nepochopil, že je možné dávat i mínus. Počítá se to ve finále?

Teda o nic mi nejde, přešel jsem na kalendář Houby a plísně.

#11 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 892 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2019 - 19:02

To se zeptej Prischery. Už jsem mu posílal odkaz, tak se tady snad objeví.

#12 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 7 226 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 1.říjen.2019 - 19:12

Berte dik. K dotazum. Pokud je mozne zvednout pocet hlasu jsem pro, alespon bude mozne odhlasovat najednou. Pocet je asi jedno, myslim ze 368 asi neni treba, nikdo neda hlas vsem fotkam. Dal bych to na 200.

Co se tyce minusu. Me osobne se to nelibi, prijde mi to neuctive k autorovi. Casto minusuji lide, kteri sami neprispeli nicim. Nicmene je to jedno. Hlasovani pouzivame jako dulezite, ale zdaleka ne jedine kriterium. Dokazu se od minusu oprostit. Ale jejich nepouzivani mi setri praci.

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Tudor BB 58, Omega SMPc, Fortis B-42 Black & Black Limited Ed., Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Eterna Sonic Electornic, Seiko SRPD01 Grey Dawn, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX011, Ventus Northstar N5, IWC cal. 74, Swatch System 51, a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#13 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 892 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2019 - 19:18

Nastaveno 200.

#14 YPO

YPO

hovnomet

• Member_50
  • 2 404 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bydlí

Publikováno 1.říjen.2019 - 19:18

Co se tyce minusu. Me osobne se to nelibi, prijde mi to neuctive k autorovi. Casto minusuji lide, kteri sami neprispeli nicim. 

když se oprostím od nějakého hlasování, páč je mi nějakej kalendář u prdele ...... tak 

když přijdeš někam na výstavu tak se ti všechno líbí abys neurazil autora a jeho píli ? :D

na druhou stranu odsoudíš ty co ničím nepřispěli páč mají třeba dost sebereflexe, aby tak nečinili ? 

------------------------------------------

skvělý ..... gratuluju

#15 travex

travex

‹^› ‹(•_•)› ‹^›

• Member_50
  • 3 760 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:●▬๑۩۩๑▬●

Publikováno 1.říjen.2019 - 19:25

Nelíbí - nehlasuješ

Líbí - hlasuješ

To se dá pobrat.

#16 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 196 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2019 - 19:38

Pánové, vaše lajky jsou mý křídla  :lol2:  :lol2:  :lol2:

#17 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 7 226 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2019 - 19:39

Napsal jsem ypovy delsi odpoved, ale travex to vyjadril za me krasne a jednoduse. Jen bych dodal, ze tato galerie je urcena k vyberu fotek do kalendare. Nikoliv k vystavovani obrazu. Proto jsou me osobne minusy nesympaticke.

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Tudor BB 58, Omega SMPc, Fortis B-42 Black & Black Limited Ed., Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Eterna Sonic Electornic, Seiko SRPD01 Grey Dawn, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX011, Ventus Northstar N5, IWC cal. 74, Swatch System 51, a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#18 YPO

YPO

hovnomet

• Member_50
  • 2 404 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bydlí

Publikováno 1.říjen.2019 - 19:50

travex nevyjádřil vůbec nic .... stejně jako ty ..... páč neumíte číst, ale to je fuk ...... tímto je hlasování zahájeno :D

#19 Xenomorfus

Xenomorfus

Linguafoeda acheronsis

• Member_50
  • 3 245 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Traser, G-Shock, Amfibija, Seiko, Deep Blue, Aragon

Publikováno 1.říjen.2019 - 19:53

Tak nevím, hlasoval jsem (samozřejmě pouze u těch, které se mi líbily jsem dal "plus"), par fotek, kde jsem kliknul změnilo stav na "plus jedna". Ale někde od třetiny už zůstal stav "nula". A hlasovací šipky zmizely, takže se to jakoby započetlo. Asi chyba v Matrixu.

Mám toho plnou kabelku...

Moje hodnocení zde: http://forum.chronom...937-xenomorfus/

#20 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 7 226 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2019 - 19:58

Zobrazovani hlasu zlobi. Dlouhodobe. Ale modi vidi presne kdo a jak hlasoval. Vychazime z tohoto prehledu.