Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

VOSTOK EUROPE- ANCHAR

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 mira777

mira777

Začátečník

• Members
  • 2 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:RADO

Publikováno 6.říjen.2019 - 11:54

ZDRAVÍM MATE NĚKDO ZKUŠENOST S TOUTO ZNAČKOU - KOUPIL JSEM VOSTOK EUROPE MODEL ANCHAR A PO 3MĚSÍCÍCH SE ZAMLŽUJE SKLÍČKO-PRODEJCE MI TEL. SDĚLIL ŽE PRÝ NORMALKA PŘI TEPLOTNÍM KOLÍSÁNÍ..DÍKY ZA INFO

#2 Sphinxx

Sphinxx

Hungry Wolf

• Member_50
  • 7 616 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha, Průhonice
  • Fanoušek značky:Swiss, German & Japan watches

Publikováno 6.říjen.2019 - 12:02

U třístovek normálka? :D  Hmm, dobrej vtip, tam už bych nešel ani pro stěžejku :) .

Mrkni sem - celkem aktuální téma: http://forum.chronom...atická-vlhkost/

BREITLING I OMEGA I PANERAI I SEIKO I STEINHART I

Reference proběhlých obchodů - ZDE

#3 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 10 272 příspěvků(y)

Publikováno 6.říjen.2019 - 12:09

Žádný normálka. Tohle až mi začnou dělat pětky Seika, teda stometrovky, hned poletim na přetěsnění.

Time is Life. Je to dar i prokletí.<p>Daemonovo Time is Life Proč Grand Seiko? Řemínek Nato a jeho historie Seiko vs Steinhart srovnání ISO 6425 Co jsou to velké hodinky Měsíční fáze jako hodinářská komplikace Hodinky na dovolenou Compressor, Test Seiko vs? Měření hloubky Ball přesné a odolné hodinky

#4 mira777

mira777

Začátečník

• Members
  • 2 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:RADO

Publikováno 6.říjen.2019 - 16:54

díky za odpovedi..tady je vyjadření přímo od VÝROBCE VOSTOK EUROPE .. kterému jsem napsal email....//Timto potvrzujeme, ze všechny hodinky Vostok Europe vyhovují testům na odolnost proti vodě, za použití testeru Swiss Sigma. Po rychle a výrazne změně teploty se může objevit na vnitřní straně hodinek zamlžení. Toto zamlženi obvykle do 20 minut zmizí. Tento efekt se netýká odporu vody způsobeného kondenzací vody uvnitř hodinek. Jevy dočasného zamlžování hodinek neovlivňují činnost hodinek, a proto se nejedna o vadu hodinek.// NO NENÍ TO PECKA JIT NA JEDNANÍ S KLIENTEM.. SE ZAMLŽENEJMA HODINKAMA ..CO SI  SVÝM VZHLEDEM VYNUCUJÍ POZORNOST...

#5 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 10 272 příspěvků(y)

Publikováno 6.říjen.2019 - 18:17

Jenže u normálních hodinek, zvláště potápek, kde je wr sto a víc, se tohle stává jen při opravdu rychlé změně exzrémních teplot. Třeba když na hodinky o pokojové teplotě a vyšší položíš kus ledu. Za normálních podmínek, tedy př. při vkročení z mrazu do vytopené místnosti či naopak, nebo třeba vstupu do sauny, nebo skok do vody s rozpálenými hodinkami ze slunce, se toto nestává. Další výrobce od kterého nechci ani budík do ložnice. Budil by o půl hodiny jinak a odpovědí by bylo...to je ale úplně nomální Uďo.

Time is Life. Je to dar i prokletí.<p>Daemonovo Time is Life Proč Grand Seiko? Řemínek Nato a jeho historie Seiko vs Steinhart srovnání ISO 6425 Co jsou to velké hodinky Měsíční fáze jako hodinářská komplikace Hodinky na dovolenou Compressor, Test Seiko vs? Měření hloubky Ball přesné a odolné hodinky

#6 shaggy

shaggy

Závislák

• Member_50
  • 963 příspěvků(y)

Publikováno 6.říjen.2019 - 20:20

No jo, Vostok Europe nie je Vostok... tym len korunky hrdzaveju :)

#7 malbur

malbur

Učedník

• Member_50
  • 193 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 6.říjen.2019 - 20:53

díky za odpovedi..tady je vyjadření přímo od VÝROBCE VOSTOK EUROPE .. kterému jsem napsal email....//Timto potvrzujeme, ze všechny hodinky Vostok Europe vyhovují testům na odolnost proti vodě, za použití testeru Swiss Sigma. Po rychle a výrazne změně teploty se může objevit na vnitřní straně hodinek zamlžení. Toto zamlženi obvykle do 20 minut zmizí. Tento efekt se netýká odporu vody způsobeného kondenzací vody uvnitř hodinek. Jevy dočasného zamlžování hodinek neovlivňují činnost hodinek, a proto se nejedna o vadu hodinek.// NO NENÍ TO PECKA JIT NA JEDNANÍ S KLIENTEM.. SE ZAMLŽENEJMA HODINKAMA ..CO SI  SVÝM VZHLEDEM VYNUCUJÍ POZORNOST...

Jenže u normálních hodinek, zvláště potápek, kde je wr sto a víc, se tohle stává jen při opravdu rychlé změně exzrémních teplot. Třeba když na hodinky o pokojové teplotě a vyšší položíš kus ledu. Za normálních podmínek, tedy př. při vkročení z mrazu do vytopené místnosti či naopak, nebo třeba vstupu do sauny, nebo skok do vody s rozpálenými hodinkami ze slunce, se toto nestává. Další výrobce od kterého nechci ani budík do ložnice. Budil by o půl hodiny jinak a odpovědí by bylo...to je ale úplně nomální Uďo.

Otázka je, jestli ta odpověď výrobce nemíří právě na takové extrémní změny a prodejce se na to jenom nevymlouvá, i když u toho konkrétního kusu může jít prostě o vadu těsnění třeba.

Tento příspěvek byl upraven od malbur: 6.říjen.2019 - 20:57

#8 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 10 272 příspěvků(y)

Publikováno 6.říjen.2019 - 21:02

Tady není žádná otázka. Zakladatel vlákna se zeptal zcela jistě stejným způsobem jako tady a výrobce zcela jasně odpověděl. To vyplývá z toho, že výrobce ani nepřipustil, že by mohlo jít o kusovou závadu, neprojevil žádnou snahu o nápravu situace.

#9 malbur

malbur

Učedník

• Member_50
  • 193 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 6.říjen.2019 - 21:47

Pokud by se zakladatel zeptal stejným způsobem jako tady, tj. stylem "mlží se mi hodinky, je to možné?", těžko mohl dostat něco jiného něž obecnou odpověď "Ano, je to možné.".  

Tento příspěvek byl upraven od malbur: 6.říjen.2019 - 21:48

#10 JaRooN

JaRooN

Bibendum hodinkum ;)

• Member_50
  • 6 746 příspěvků(y)
  • Bydlí:Tábor
  • Fanoušek značky:Seiko
    What Else?

Publikováno 6.říjen.2019 - 21:56

Vostok Europe je celkem zajímavá značka, co se komunikace týká. Objednával jsem náhradní díly na VE Arktika. Odpověď - jasně, není problém, dodáme do 3 týdnů. Na konci lhůty se ptám, jak jsou na tom. Odpověď žádná. Ptám se opět. Bez odpovědi. Uplynuly už 4 měsíce, díly nemám, na email neodpovídají, telefon mi nezvedaj. Ani zástupce na Slovensku, ani přímo výrobce. Mezitím jsem koupil vrak, pomocí kterého jsem hodinky zkompletoval...
<p>seikokot.jpg seikokot_reference.jpg ]|[ Sháníte pružinku a kuličku do lunety starých Seiko potápek? Napište si, pošlu vám zdarma 16x16_smiley-wink.gif