Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zdar,

 

Hodinkově progresivní 14ti letý synátor by rád spíš neformálnější nepotápky, nepilotky. Potápky nejsou úplně mimo, ale podmínka je, aby luneta byla v barvě pouzdra, černé DLC ne, čili kovová.

 

Syn praví: "kulatý nautily" :) :) :)

 

Prošli jsme všechno možný, ale hledá se to nějak blbě. Dělal jsem si nadějě u Laco, ale kromě až moc svojských Absolute jsme skončili zklamáni.

 

Sinn 556 jsou rozpočtově mimo a stejně mu přijdou být trochu malý.

 

V současnosti má jako svoje sváteční Presage srpc031(nesrozumitelný japonský slovo)...

post-38718-0-80252500-1571161477_thumb.png

 

...a nosí moje SBDN013 na natu (se zkracováním tahu s frikčníma trubičkama jsem se fakt nechtěl s*át), oboje k vidění v pátek :)

post-38718-0-60317000-1571161600_thumb.png

 

Ty SBDN jsou geniální a nevylučuju, že mě nakonec bude čekat pošta 120 :) Mají jednu vadu - ty ohýbaný koncovky už úplně neuspokujují ani jeho :)

 

Když jsme se tak dívali, něco jako SNE363 je skoro ono, ale není to úplně ono, i když nemůžu vyloučit, že to při absenci jiných návrhů třeba nakonec bude ono, ty proužky jsou fajn.

post-38718-0-53211900-1571161929_thumb.png

 

Co se rozpočtu týče, celkem jasně vyplývá ze zmíněné trojice hodinek, quartz není problém, resp. defakto podmínka, syn by tomu dával i přednost, mechaniky už jedny má a času má dost :)

 

Pokud jste něco někde viděli, díkes.

 

edit: modrý pětky už má

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co nejaky Wengery treba? Byt si nejsem jist, ze jsem pochpil zadani.

https://chrono24.app/wenger/quartz-movement-black-dial-mens-watch-011241201c--id12653618.htm?SETLANG=cs_CZ&SETCURR=CZK

Ikdyz mezi nami doucaty, pokud bych vybiral sportovni levnejsi quartz, nekoukam jinam nez do Japonska, skrzeva strojek. Ty vsechny Rondy a plastovy ETy jsou zlo.. leda tak ty lepci treba v Certine.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Ikdyz mezi nami doucaty, pokud bych vybiral sportovni levnejsi quartz, nekoukam jinam nez do Japonska, skrzeva strojek. Ty vsechny Rondy a plastovy ETy jsou zlo.. leda tak ty lepci treba v Certine.

Mám to podobně, ale na Wankery ještě taky mrknu, Victorinox vlastně taky existuje, prostě klasický případ OP japonskýho autismu :)

 

Strůjce/strojvůdce - lokomotiva/okolokomína

 

P.S. nic konstruktivního skutečně nemám... :D

I tak dík :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo rádio? Niečo ako AS2050, CB0010, CB0011, CB0180...

Dík, 2050 - přijdou mu být formálnější, v čemž má asi pravdu, ty BM7108-81E mají podle něj větší koule (parafráze, i když sám mluví jak dlaždič) a já s ním celkem souhlasím. Trochu se nám ale zatajil dech - má to plný koncovky ... ... - má, uff.

 

U 0010 mu vadí 6/12, 0011 nešmakujou, 0180 mu ani nemusím ukazovat, ty zavrhne.

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem tyhle Oceanusy. Na živo vypadají skvěle.

Jo, Oceanusy jsou fajn, sám jsem si jedny skoro koupil. JDM dobrodružství bych se taky nebránil, něco už ale zase stojí a představ si, co zrovna řek: "kdybych byl mladší (sic), hned bych po nich skákal" :)

 

Dík :cheers:

 

Když raději baterku, co něco s military vizáží od Alba? 

Military vizáž u Alby je klasika, ale radši by víc univerzální, jestli ho chápu. Brouk mu ale trochu vrtá, taky dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...