Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Nedatumující datumovka - Sumo

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Yohanus

Yohanus

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 84 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Seiko, Omega

Publikováno 16.říjen.2019 - 10:58

Ahoj, nedávno jsem prodal jednomu z členů Suma, která jsem nosil jen chvilku. Při zkoušce před prodejem vše fungovalo vč. překlápění data, kupující mě informoval, že bohužel se datum nepřeklápí, cituji níže. Poučen o nátahu a změně data byl.

u hodinek blbne datum, první den se datum nezměnilo, druhý den poskočilo o dvě, a dnes jsem to musel ručně měnit. Ještě upřesním - druhý den se datum nezměnilo úplně - byl vidět dolní okraj 12. a horní okraj 13

Pročetl jsem pár vláken a zdá se, že by mohl být na vině zub na datovém věnci, je to možné? Uvítám info, kdo by se na to uměl podívat, jedná se o 6r15, případně kolik taková oprava stojí. Samozřejmě za předpokladu, že to je zub.

Díky za rady

Co bylo, bylo a teď už jen vysněné SMPc (aspoň na nějakou chvíli, než bude na nové vlnky  :) )

Něco nakoupeno, něco prodáno, reference zde: http://forum.chronom...121675-yohanus/

#2 odjinud

odjinud

Subham astu sarvadžagatam!

• Member_50
  • 5 185 příspěvků(y)

Publikováno 16.říjen.2019 - 14:41

Zkus nejakeho zubaře...

:-)
odjinud / fromelsewhere

Příspěvky postované po cca 22h (někdy i dříve:-) mohou být ovlivněny nadměrnou opilostí, za což se předem omlouvám. Není mým cílem nikoho urážet.

#3 Yohanus

Yohanus

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 84 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko, Omega

Publikováno 16.říjen.2019 - 17:47

Jo jo, tam jsem byl hned, neví. Ale říkal, že mi poradí na hodinkovém fóru ;)

Co bylo, bylo a teď už jen vysněné SMPc (aspoň na nějakou chvíli, než bude na nové vlnky  :) )

Něco nakoupeno, něco prodáno, reference zde: http://forum.chronom...121675-yohanus/