Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

vybírám hodinky a rád bych něco podobného (vizuálně) k Rolex Oyster Perpetual Date 34 nebo 36.


Mám malou ruku, proto chci něco hodně malého, čistého designově.

 

Našel jsem Seiko SARB033 (jsou o dost větší - 38mm) nebo SARB035, ale pořád je to hodně odlišné. Rozumím, že je tam rozdíl 150K CZK :D (nehledám Rolexy za 10K, to opravdu ne) a ty Seika jsou hodinky za pár peněz, ale například když porovnám Submariny a Steinhart Ocean One 39, vizuálně mi to přijde fajn, podobná vlna, hezké zpracování. Lze najít něco podobného právě i s Perpetual Date 34/36?

 

Jinak tomu vůbec nerozumím, to jste asi pochopili... :D Jde mi o vizuální stránku věci + aby to byli automaty.

 

Moc díky!

Vlasta

 

 

post-68448-0-17902200-1572523635_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadej si do Google "rolex perpetual date homage" a máš to.

 

Odesláno z mého Pixel 2 pomocí Tapatalk

 

Díky, vždy jsem hledal jen "alternative"... mrknu!

 

 

A jakej je rozpocet? Tudor BB36 by mohl byt blizko, ale zas to neni za 15...

 

K0029486_w500_h625_rd.jpg?36739

 

Max. 1K USD cca. Pokud bych měl dát víc, tak asi rovnou originál, u kterých nakonec stejně asi skončím, když mi to hlodá v hlavě každý den :D ... Jinak na Tudory jsem koukal (vím, jsou dražší než zmiňovaný budget) ale nějak mi nesedí ten styl ciferníku a ručiček... za tuhle cenu už bych šel opravdu do Rolexek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedelal Ball nejaky datejust wannabes? Ale asi by to bylo 40mm size.

 

jinak, on je pak docela rozdil mezi USD 1k a USD 5-6K, za ktery novejsi noseny OP 34/36 chodej. Pokud nechces 34 bily otloukanky bez tahu, co tu momentalne prodava Snake za 60+ voci.  

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem díky za rady!

 

Koukám, že to bude boj, nic se mi moc nelíbí. Nejvíce asi ty Seika SARB033 pořád.

 

Koukám na Rolex Oyster Perpetual 34, nové 4700 EUR, na chrono24 vše okolo 4.5 - 5K USD, koukám, že cenu si drží a je lepší možná koupit nové, jelikož je "vždy prodám"? Sorry za amatérský dotaz, ale cítím, že jste nápomocní a máte experience, tak toho rád využiju. :-)

 

 

Ty Seika s tou datumovkou vypadají na nějakých fotkách krásně (co posíláte vy třeba), na nějakých se mi vůbec nelíbí. Dá se vůbec za 3 tisíce udělat nějaké solidní zpracování?

 

Ball - vizuálně se mi nelíbí + jsou obří, ale díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Díky, mrknu na to!

 

 

Vykašli se na náhražky a šetři. Tady máš jedno motivační vlákno:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/47408-rolex-oyster-perpetual-date/

 

Oh, bože! Proč mi to děláš, chlape? :D Jsou krásný, gratuluju, ať slouží! A vlákno si projdu, rychle jsem to projel jen a koukám, že si kupoval taky starší? (dle toho jaký rok hodinek máš a v jakém si to psal) Kupoval si na internetu nebo někde fyzicky?

 

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oh, bože! Proč mi to děláš, chlape? :D Jsou krásný, gratuluju, ať slouží! A vlákno si projdu, rychle jsem to projel jen a koukám, že si kupoval taky starší? (dle toho jaký rok hodinek máš a v jakém si to psal) Kupoval si na internetu nebo někde fyzicky?

 

Díky!

Když můžu, pomůžu. :D

 

Kupoval jsem tady na fóru a byly necelý rok staré, ale jako nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak chces OP a mas na to budget tak urcite nekupuj nahrazku... zbytocna obchadzaka. Ja by som ti ale urcite doporucil ist na zivo pozriet Tudor Black Bay 36. V reale robia uplne iny dojem ako na fotkach. A stale je to aspon polovicny Rolex za 50% ceny OP ;) Este jedna moznost by mohol byt 36 mm Tudor 1926. Je to trochu fromalnejsia estetika ale stale maju sportove atributy ako napriklad srobovacia korunka, 100 WR a naozaj kvalitny naramok. Je to trochu nedoceneny model aj ked ja nechapem preco... na zivo su to pekne a kvalitne hodinky. https://www.ablogtowatch.com/tudor-1926-watch-2018-hands/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak chces OP a mas na to budget tak urcite nekupuj nahrazku... zbytocna obchadzaka. Ja by som ti ale urcite doporucil ist na zivo pozriet Tudor Black Bay 36. V reale robia uplne iny dojem ako na fotkach. A stale je to aspon polovicny Rolex za 50% ceny OP ;) Este jedna moznost by mohol byt 36 mm Tudor 1926. Je to trochu fromalnejsia estetika ale stale maju sportove atributy ako napriklad srobovacia korunka, 100 WR a naozaj kvalitny naramok. Je to trochu nedoceneny model aj ked ja nechapem preco... na zivo su to pekne a kvalitne hodinky. https://www.ablogtowatch.com/tudor-1926-watch-2018-hands/

 

Wow, ty nevypadají vůbec špatně! Jen škoda, že je dělají v 41mm, to je velké na mou ruku. Celkově moc nechápu, proč jsou všechny hodinky tak obří? Jedinej Rolex mi přijde, že má to rozpětí velké a focusuje se i na ty menší velikosti. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...