Přejít na obsah

Pomoc s identifikací PRIMEK


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty vago, neviditelný Primky!

 

Asi tu straší, odpoledne tu byly. Jen stručně:

pozlacené pouzdro, kal.50, šupinatý ciferník, nerezové šroubovací dýnko,

velikost asi kolem 35 (podle velikosti strojku v pouzdře), pouzdro "plné", tzn. bez mezikroužku

(teda pokud mi vetchá paměť dobře slouží).

 

Edit: doplnění

Upraveno uživatelem Widloun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už tady to vlákno je, tak ať má nějaká smysl.

Na aukru jsem narazil na tohle:

http://www.aukro.cz/item1156851454_pozor_raritni_prim_sport_kalibr_684.html

Copak to je? Povedl se někomu náhodný bastl, nebo to může být opravdu cosi z Eltonu?

 

Je to bastl jako vyšitej, ale hezkej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak buď konkrétní, ať je to poučení pro ostatní. Ne každý všechno pozná...

 

Jak to myslíš? Že to nejsou "raritní" Prim Sport ale splacáčka, to je tady jasné asi většině lidí. A že ten vykutálený prodejce rozhodně nerozprodává svou sbírku, ale to, co koupil před týdnem na vetešácké burze, to je jasné taky každému.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslel jsem to jednoduše, tak jak jsi psal - že lhát se nemá, tak mě zajímalo v čem a proč.

 

Myslel jsem si, že je to soudek od Seagull, ale ten je proporčně trochu jiný, a hlavně na něj nepasuje šroubovací dýnko od primek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nicméně pokud se nepletu, původní dotaz zněl na hodinky, které jsou nyní na aukru http://www.aukro.cz/item1159596843_pozor_exkluzivni_stare_prim_nevidane.html

Číselník je méně častý, ale pouzdro a hlavně dýnko je dost primácky neobvyklé. Víte někdo o co se jedná?

 

Podle me je to skladacka. Ciselnik+stroj patri do jineho pouzdra. Prikladam dobovy obrazek a jeden obrazek odkudsi z fora. Na obou jsou rozdilna pouzdra, autenticita je jista u toho cernobileho.

 

post-3049-1279968607,98.jpg

 

post-3049-1279968615,08.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me je to skladacka. Ciselnik+stroj patri do jineho pouzdra. Prikladam dobovy obrazek a jeden obrazek odkudsi z fora. Na obou jsou rozdilna pouzdra, autenticita je jista u toho cernobileho.

 

 

Skalisi, přesně tyhle 2 obrázky jsem taky na foru vykutal, číselník je asi OK. Nicméně to pouzdro, nebo spíše dýnko jsem zatím neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skalisi, přesně tyhle 2 obrázky jsem taky na foru vykutal, číselník je asi OK. Nicméně to pouzdro, nebo spíše dýnko jsem zatím neviděl.

 

mam troje tyto hodinky, 2 se stejnym cifrem jako je na obrazku. kdyz jsem to pouzdro, resp. dynko videl poprve, taky jsem neveril, ze to je "original", ale pak se mi jich seslo vicero. takze predpokladam, ze to "fake" nebude :)

 

edit: myslim, ze na tom aukru pujdou vysoko...

Upraveno uživatelem docent_tecka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me je to skladacka. Ciselnik+stroj patri do jineho pouzdra. Prikladam dobovy obrazek a jeden obrazek odkudsi z fora. Na obou jsou rozdilna pouzdra, autenticita je jista u toho cernobileho.

 

post-3049-1279968607,98.jpg

 

post-3049-1279968615,08.jpg

 

Skládačka to rozhodně není. Je to 100% originál Prim, i když zase unikátem bych to nenazval. Byly zlaceny 20 mikrony zlata.

Apropo prodejce je z fora, což mě docela mrzí, protože dokud většina nevyháněla prodávající na Aukro, tak se podobné kousky ještě před pár roky vyskytovaly běžně tady. Dneska se s tím obchoduje jen na Aukru. Bohužel. Letecké NOS, které se tu dříve prodávaly do 4k se dneska prodávají na Aukru za dvojnásobek :(

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...