Přejít na obsah

Předvánoční flame volume 22


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já to říkám už několik let, že by sme měli každoročně vyhlašovat anketu o největšího blba fóra... I nějaká putovní trofej, by se k tomu mohla udělovat...

Každoročně, stejne pravidelne a neoblomne jako mistr Gott zlatého Slavíka, by ji přebíral vsudybyl, vseznal, vseumel, architekt, projektant, testovací jezdec, odborník na alkohol i nekvalitní doutníky a ojetý auta, diskutier vyznavajici klasicke hodnoty diskutujicich trollu( nechapes psany Text), kosmický kandidát sousedniho statu, následovaný...........tvl propast......furt propast.........este nic..........počkej.........cekej.......?já čekám, čekám........?necum tak blbě nebo Ti useknu ruku......omlouváme se, je to absolutní vítěz.

:D

(Pokud se v tom kdokoli poznal, jde o podobu čistě náhodnou a psát mi nemusíš, pač te mám v ignoraci eskimaku)

Upraveno uživatelem vwtyp11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas se kochám názory v komentářích na iDnes, před chvilkou tam vyšel článek o střelbě v Ově. Krom hlášek o bláznech a střelcích z divokého západu, mě zaujal komentář pana Kadlece, že střelce poznal. Tak si to jméno dám na fb a on má snad pravdu :D síla moderních technologií v praxi. Jen teda nevím, na co je pak nějaké GDPR....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ponaučenie z krízového vývoja:

Keď si už taký sráč že sa nevieš mlátiť a nemáš gule na to aby si to vybavil nožom, nebuď navyše taký dement, že ideš s legálnym železom dakoho dať dole, tak aspoň nemaj fotku na webe ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě to je v pořádku, pokud venku běhá někdo kdo vystřílel čekárnu tak policie udělala správně. To že toho prvního díky lidem hned našli a eliminovali ho jako podezřelého

 jim pomohlo během dalších pár minut najít toho správného pachatele.

 

Chudák ten první týpek. Chodit půl hodiny po světě a nevědět, že jsem terčem mnoha kovbojů a Lynčů... Může se dneska jít vožrat, že ho někdo nerozstřílel na sračky, protože ho viděl na netu.
Síla moderních technologií je děsivá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...