Přejít na obsah

hodinky s UNITASom


Doporučené příspěvky

Zdravím Vás  :)

Prosím o radu miestnych chronomagorov

 

rád by som si zaobstaral nejaké prima hodinky s Unitas stojčekom je jedno či 6497 alebo 6498.

V minulosti som mal možnosť ponosiť Glycine Incursore 46mm  len boli mi veľké tak šli z domu.

Páči sa mi ten podmanivý pomalý zvuk tikania UNITAS stojkov a manuálny náťah a chýba mi to  :guitar: .

 

Strašne sa mi páčia Panerai hodinky tam ten Unitas dávajú tiež len to je momentálne pre mňa vzhľadom na ich cenu nedostupná záležitosť ale inak by som mal vybraté hneď.

Cenovu predstavu mám tak do 1.000? maximálne nie viac.

 

Inak čo som si všimol tak ten Unitas dávaju skoro len do Pilotiek a chcel by som nejaké nie Pilotky,

takže Steinhart Pilot a Tissot Heritage Petite Seconde môžete hneď preskočiť prídu mi moc Retro chcel by som súčasnejší dizajn, rozmer od 42-44mm niečo dobre nositené.Zatiaľ mam v merku Schaumburg Steampunk

 

tipy aj s fotkami smelo dolú

ďakujem pekne všetkým.

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co Schaumburgy Steampunk II modre? mierne nad cenu ale to sa da vykryt.  A jedny aj zhodou okolnosti mam, ako nove, plus vintage remen s rychloupinackami, komplet balenie, prvy majitel, kupovane september od AD ;D a dam ti najlepsiu cenu vo vesmire za nich.

post-58005-0-83364400-1573660909_thumb.jpg

post-58005-0-49372400-1573660947_thumb.jpg

post-58005-0-80308000-1573660955_thumb.jpg

Upraveno uživatelem actionman1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ďakujem Tomáš :D ešte nie som úplne rozhodnutí zatiaľ snorím ,ale viac sa mi páči prvá verzia Steampunkov ktorá ma klasickejšie ručičky a hlavne sekundovku.

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si inak tiez myslel, ze hnede su krajsie a je to lepsie kupit ich, ale jak som ich mal ruka v ruke a na ruke, hnede boli prilis nudne a ta sekundovka taka divna...plus strojovna a vyssia frekvencia strojceka rozhodla. Nazivo su modre krajsie ako hnede na fotkach :)

 

 

post-58005-0-10174300-1573664836_thumb.jpg

post-58005-0-37639700-1573664841_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Incursore 39xx maji cca 43-44mm, 51mm lug2lug, imho velmi dobre nositelne ... ale chapu ze chces zmenu

Na SEWu jsem videl oboje Steampunky vedle sebe a ta puvodni hneda verze se mi libi vic, hodinky maji neskutecny koule,jednou si je poridim:)

 

post-19173-0-03310500-1573667327.jpg

 

Jinak jak uz padlo vyse, da se vybrat neco u Stowy nebo Laco:)

Upraveno uživatelem geralt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

veru ne-pilotky chcem a samé Laco a Stowu mi tu radíte o tom samozrejme viem aj ja :) ale ďakujem

bud tie Schaumburgy ...celkom aj tie Zelos ma zaujali ale v skeletone len je to vypredaná limitka no uvidíme

možno že vydržím a nasporím na tie PANERAI tie viem že chcem keby boli prachy beriem hneď :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako tie Laco Marine nevypadajú vyslovene zle, ale príde mi to taký ten Pilotný štýl aj keď jasné nie sú to ortodoxné pilotky

podla názvu sú skôr námornícke ale chcel by som skôr hodinky v súčasnejšom dizajne, alebo niečo nie moc retro aby som to upresnil.

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...