Přejít na obsah

Chronografy +- 2000?


Doporučené příspěvky

Pekne páni, už už som bol za Hanharty a teraz ste mi vrazili starý crush na moony priamo do čela :D

No nič, vyzerá to tak, že došetrím na moony, ak moja vôľa oslabne tak vezmem Hanharty.

 

Ak vás ešte náhodou niečo napadne kľudne to sem prosím prihoďte.

 

(Utekám do poličky po Moonwatch Only...)

 

Pockej, zas tak rychle to nevzdavej. Moony se daji sehnat lehce. Zkus vybocit z davu a hecnout se nan neco zajimavejsiho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pockej, zas tak rychle to nevzdavej. Moony se daji sehnat lehce. Zkus vybocit z davu a hecnout se nan neco zajimavejsiho ;)

Přesně tak, naprostej souhlas. Navíc pokud se ti moony na ruce nezdály, tak bych to úplně neodbýval tím, že koupíš starší tah nebo dáš řemen. To totiž může a nemusí fungovat, mně moony neseděly ani na kůži a po měsíci šly pryč (přitom to byly jedny z mála hodinek, ne-li jediný, co jsem kupoval jako nový).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockej, zas tak rychle to nevzdavej. Moony se daji sehnat lehce. Zkus vybocit z davu a hecnout se nan neco zajimavejsiho ;)

 

Uz som to mal na klavesnici :)

Pozrel som ten link, co ma Andy v inzerate a dokonca to vyzera, ze by ti este upravil cenu (.. ;) ) - ak uz mas budget na Moony, mozes skusit Monzy!

Ak by ta Monzy casom omrzeli, myslim, ze za Moony vymenis bez problemov.

 

Poprdeli stastie, ze idem prave okolo a mozem poradit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám s těmi velikostmi taky na štíru. Třeba Heuery (tuším 41mm) mi byly vyloženě obří. Obecně u mě platí, že cokoliv nad 40 je problém. Ale Moony jsou výjimka...ačkoliv mají 42mm, tak mi sedí myslím perfektně - rozhodně lépe než 40mm SUBy. Ale co ruka to originál :-).

 

Nemáš to lehký no :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co FOIS v 40mm? Pokud se nepletu, aji tah se k nim dá dokoupit.

Nicméně budgetem na tom budeš asi podobně, jako s klasikou.

 

Stran velikosti. Taky mi plnotučný Moony nesedí nijak zvlášť (ruka jen 16.5cm), mě jsem safírovky a vydržely ani ne měsíc. Ačkoliv včera jsem zkoušel Zmizíkovo Apolla na racingu a asi bych to nakonec dal ? na řemenu. Na tahu, ač je to ten starší vintage s female koncovkama, toť otázka.

 

Krom toho hlasuju pro Hanhart. Fajnový stroje!

 

PS: nechápu, jak může někdo považovat suby za pohodlný hodinky :D ? jak plechy, tak keramiky o to víc

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...