Přejít na obsah

Breitling v Košiciach


railmaster

Doporučené příspěvky

Možno vám uniklo, že v Košiciach u Maskaľa je predajná výstava hodiniek Breitling, podľa médií úplne kompletná, aj s novými platinovými modelmi a svetovú premiéru tu majú dva zlaté modely z hornej cenovej hladiny a vraj idú na dračku - Ukrajinci majú radi veci posypané diamantmi. V TV spomínali ponuku cca 200 modelov od 3300 Euro do 176000 Euro. Výstava je podľa Maskaľa ojedinelá, prvý krát opustil kompletný výrobný program územie Švajčiarska. Výstava trvá do 20. 7. 2008.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm domov sa dostanem az za par mesiacov... skoda. Vsak zrob nejake fotky :)

BTW kde je Maskal?

 

Možno vám uniklo, že v Košiciach u Maskaľa je predajná výstava hodiniek Breitling, podľa médií úplne kompletná, aj s novými platinovými modelmi a svetovú premiéru tu majú dva zlaté modely z hornej cenovej hladiny a vraj idú na dračku - Ukrajinci majú radi veci posypané diamantmi. V TV spomínali ponuku cca 200 modelov od 3300 Euro do 176000 Euro. Výstava je podľa Maskaľa ojedinelá, prvý krát opustil kompletný výrobný program územie Švajčiarska. Výstava trvá do 20. 7. 2008.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez by som poprosil napisat kde je to presnejsie... ja som totiz z BA, ale som u babky v ke, takze aj tak moc nemam co robit cize by som sa tam rad skocil pozriet... bohuzial ghill z fota nic nebude, kedze z mobilu by to stalo za hovno a normalny fotak tu nemam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klenotníctvo Maskaľ nájdeš ak pôjdeš po Hlavnej ul. v smere od novo budovaného hotela Hilton (bývalý Slovan) k Dómu sv. Alžbety. V tomto smere je to po pravej strane, hneď za bývalým Domom obuvi (architektonicky hnusná kocka v historickom centre), vedľa Dómu sv. Alžbety. Výklad je dosť výrazný, tuším tmavé morené drevo a modely značiek Zenith, Breitling, Omega, Rado... Hneď za ním sú klenoty Solid - majú aj automaty Seiko, ale iba obmedzený výber...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...