Přejít na obsah

Prim Orlik - materiály pouzdra


Doporučené příspěvky

Zdar pánové

Už delší dobu pokukuji po Orlíkách současné produkce . 2-C

Mám tak nějak jasno a jsem v kontaktu s Eltonem, domlouváme mírné úpravy (ručky ze Sportek, nějaký číselník z Limitek atd.)

Prosím poraďte :

Včera jsem se stavil v prodejně v Praze a trochu mi zbořili představy . Má to krátký řemen například, ale hlavně :

Ukázali mi černou verzi DLC a kousek v titanovém pouzdře (kromě titanu jinak standart Orlik)

Ty černé jsou opravdu působivé - číselník je tmavší , rucky ze sportek... Černý strojek je naživo proste zajímavý . Nadruhou stranu Titan který užívají má krásnou ale opravdu krásnou barvu

 

Na tomto fóru jste mi již několikrát dobře poradili a proto se ptám , neboť jsem hovado nevzdělaný co do návazností s historií Orliku

 

Je pro velevážené odborníky akceptovatelné tmavé pouzdro na Orlíkách? Jak se DLC z Eltonu opotřebovává?

 

Je pro Orliky vhodný titan jako materiál pouzdra ? Jakou kvalitu titanu Elton používá - je náchylný k opotřebení ? Není to svatokrádež?

 

Předem Chlapi děkuji

post-47406-0-01431500-1573804958_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se bojim že na todle ostře řezaný pouzdro je ten černej povlak blbost, páč ty hrany pudou brzo dolů. 

 Osobně bych šel do čistýho titanu bez DLC.

Bojím se právě tohoto.

Mimochodem ty ostré hrany jsou megablbost. S DLC nebo bez, titan nebo nerez. Už to nekomu zkurvilo košili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to líbí, je to asi jedinej důvod, proč bych případně šel do Eltonu.. ocucanejch pouzder jsou všude mraky, tydle ostrý hrany sou právě to zajímavý, si myslim.

Což o to , ostré hrany krásná věc.

Praktičnost ? Svetr , rukavice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak DLC momentálně na Nekazance není , snad bude do Vánoc

Titan je a si ještě bude . Nemá ale správné ručky...

Dál je bronz

Vážně mají tak omezenou kapacitu výroby ?

Opravdu toho o primu vím málo

Jako někdo kdo se živí výrobou, strojařinou, moc nechápu.

Mimochodem staff na Nekazance super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...