Přejít na obsah

Pomozte vyhořelýmu magorovi


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

BP se dají nosit každej den úplně v klidu, není s tím vůbec žádnej problém. Nepřekáží, netlačí, nejsou extra velký. Mám zápěstí cca 18 cm.

Pro mě mají BP největší charisma ze všeho, co jsem kdy měl. Sice jsou blbě prodejný, na IWC jsem historicky krvácel nejvíc ze všech hodinek :D, ale pokud je chceš pro sebe, tak to není vůbec důležitý.

 

post-6759-0-47435000-1575113567_thumb.jpg

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady bude každej radit svý oblíbený, protože zadání je celkem široký a budget víc než dostatečnej... Co se týká data, pokud "preferuješ datumovku", ale "není to nutnost", tak už v tomhle bodě bych z toho nutnost udělal. Tady jsem se já spálil, kdy jsem to měl podobně a pak mi datum velmi chyběl.

No ale za sebe bych poradil buď nový oranžovo-černý POčka, nebo černý (příp. modrý) Pelagosy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BP se dají nosit každej den úplně v klidu, není s tím vůbec žádnej problém. Nepřekáží, netlačí, nejsou extra velký

Nošíš je podle fotky zřejmě nad zápěstním kloubem, že? To je docela podstatný. Mě nesedí kvůli sponě a mají tendenci "cestovat", buď jsou moc povolené nebo utáhnuté. Například oproti 43-44mm modelům, které sednou perfektně mi BP nesedí na místě a navíc, jak je nosím více dole, tak mě tlačí korunka do ruky, ostatně je to patrný i té mojí fotky, kde mám keramiky na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nošíš je podle fotky zřejmě nad zápěstním kloubem, že? To je docela podstatný. Mě nesedí kvůli sponě a mají tendenci "cestovat", buď jsou moc povolené nebo utáhnuté. Například oproti 43-44mm modelům, které sednou perfektně mi BP nesedí na místě a navíc, jak je nosím více dole, tak mě tlačí korunka do ruky, ostatně je to patrný i té mojí fotky, kde mám keramiky na ruce.

Vsak jo, tobe nevyhovujou, mne jo. Kazdej to mame nejak :).

 

Hodinky obecne nosim nad kloubem a zrovna BP mam ?utazeny? kolem ruky uplne krasne, ani se nehnou. Zima/leto, porad dobry, neskrti, necestujou :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo, kluci, čumím, co se sešlo tipů...

A přestože jsem dal zadání poměrně neurčitý, musím říct, že hned několik kousků mě na první dobrou zaujalo, že by mi do zadání seděly...

Tak alespoň vím, co si jít vyzkoušet...

 

Děkuju i za několik SZ, co mi přišly - i tam se dala inspirace najít. :)

 

Prostě je vidět, že pacoši se podrží - jak jeden vyhoří, ostatní v plně rozvinutý manický fázi se na něj vrhnou a už už rozfoukávaj' psyhózu k pěkný full-blown diagnóze. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nošíš je podle fotky zřejmě nad zápěstním kloubem, že? To je docela podstatný. Mě nesedí kvůli sponě a mají tendenci "cestovat", buď jsou moc povolené nebo utáhnuté. Například oproti 43-44mm modelům, které sednou perfektně mi BP nesedí na místě a navíc, jak je nosím více dole, tak mě tlačí korunka do ruky, ostatně je to patrný i té mojí fotky, kde mám keramiky na ruce.

Ja mam zápästie 16,5cm a nosím BP vcelku v pohode. Akurát ako spomínaš, ak ich nosíš volne, tak ti asi bude vadiť mega dajverska korunka.

Zatiaľ ich mam na nylone, ale už ku mne cestuje ťah, tak môžem dať neskôr feetback

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych ze Palom mluví o FF Blancpainu (BP) a KFL a Sphinxx o IWC Big Pilotech (BP) :)

 

Kdybych já chtěl někdy flígry nebo prostě řemenový větší hodinky, vyprdnul bych se na mainstream. Breguet Type XX / XXII už tu zazněl, tak zkusím něco jinýho:

 

- Vulcain Vulcanograph

(big date, chronograf s pulsometrickou škálou, GMT; černej, šedej, stříbrnej, hnědej cifr)

 

https://isochrono.com/vulcain-vulcanograph-a-complication-stuffed-watch-with-a-strange-secret/

 

---------------

 

Hanhart Pioneer Monocontrol nebo Twincontrol (tmavej i světlej cifr, chrono)

 

https://monochrome-watches.com/hanhart-pioneer-monocontrol-review-history-live-photos-specs-price/

 

-------------------

 

Graham Chronofighter Vintage GMT

(big date, chronograf, GMT, dělá se jako panda stříbrná, šedá, hnědá, modrá nebo zelená)

 

https://monochrome-watches.com/graham-chronofighter-vintage-gmt-review-price/

 

-------------------

 

Bremont děla pěkný pilotky, třeba ALT1 WT (date, chrono, gmt, worldtimer... černý, bílý, modrý)

 

https://www.ablogtowatch.com/bremont-alt1-wt-world-time-watch/

https://www.fratellowatches.com/bremont-alt1-wt-world-timer-review/

 

-------------------

 

A mrknul bych se i na starší chrona Girard Perregaux (... Stradale, 2000, Sport, Laureato), ty jsou na řemenech taky boží.

 

Za mně jsou absolutni top šedý a hnědý Grahamy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě teda dodám, že jsem si vědom zadání ceny vs inhouse/neinhouse... a toho, že moje tipy jsou většinou jen vymazlený valžuky. Někdy si ale u jetejch kousků výhodná cena a chronochtíč vyjdou vzájemně naproti :)

post-30813-0-89416200-1575166502_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam zápästie 16,5cm a nosím BP vcelku v pohode. Akurát ako spomínaš, ak ich nosíš volne, tak ti asi bude vadiť mega dajverska korunka.

Zatiaľ ich mam na nylone, ale už ku mne cestuje ťah, tak môžem dať neskôr feetback

 

Uff, tak jestli myslíš "velký pilotky", tak to bych si vyprosil fotografii hodinek na Tvé ruce. Mám stejně titěrné zápěstí a s IWC  BP naprosto nemyslitelný. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...