Přejít na obsah

MeisterSinger


NIGHTinGALE

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja myslim ze to vubec neni spatny napad. Jednorucky jsou asi skutecne (jak uz kdosi nekde psal) reseni pro bezdomovce nebo rentiery, kterym na minute nesejde. Me by se libili. Za prehlednost a exkluzivitu bych klidne prekousl to ze nevim "presny" cas.

 

Kazdopadne diky Kubsonovi mame zase o cem premyslet, je dobre ze tuto znacku da do Chronoshopu!

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ja, deutsche Wertarbeit, bravo !!

 

Při bližším srovnání jsem postřehnul, že pouzdro mi nějak neštimuje k ciferníku, dal bych přednost rovným nožkám a nějaké radikálnější jednodušší formě, takhle zůstali na půl cesty, protože ciferník je radikál až za hrob, jak to má být. Až na přihlouple plastické indexy, další nedůslednost a ústupek tzv. "hodnotnosti" . Škoda, protože mají nakročeno k opravdovému Meisterstück !! To samý kalibr - ženevskej brus je hnus ! V opravdu vyladěnejch MeisterSinger nemá co pohledávat.

 

Promiň, Nighty, neber to vůbec jako hanu, naopak jsou wunderschön, aber ty jistě pochopíš poznámky z jinýho úhlu pohledu.

 

Máš pravdu, Cigi, s tím strojkem máš pravdu. Člověk chce vždy něco zdobeného a vymazleného, ale sem by fakt sednul kalibr bez zbytečných designových vychytávek. Třeba neupravená devadesátšestka od Primu, to by bylo něco :)

(To myslím zčásti ironicky a zčásti vážně. Prostě plné dýnko či nezdobený kalibr).

 

Nožky mi nevadí, ale je pravda, že ten zbytečný "zub" nechápu. Rovné by mi vůbec nevadily.

 

A dal bych širší řemen. Tenhle je 20mm. Myslím, že 21 či 22mm by tam šlo lépe.

 

Plastické indexy jsem ale chtěl. Ostatní barevné kombinace plastické nejsou (alespoň mám ten dojem).

S číselníkem jsem plně spokojen.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou to moc povedené. Díky že jsi mi opět připomněl tuto značku. Jednoručky musím mít, buď si je koupím nebo opět poskládám :) . Meruňková mě moc nebere, ale je fakt, že v reálu budou vypadat jinak. Já bych volil něco z těchto modelů.

 

Ty vypadají moc hezky, Luku. Všechny tři modely.

Ale je v nich buď ETA 2824 a nebo Sellita SW200. Podle toho, co zrovna mají skladem.

Velikost je 38mm a 43mm. Takže ty menší by mohly být pro partnerku. Bylo by to hezké - chlap 43mm, partnerka 38mm.

 

Tenhle model na oficiálních stránkách zatím není, ale je to bomba. Nevím, co tam je za strojek, ale jsou to nádherné a neotřelé hodinky.

Možná i náročný Cigi by zaslzel ;)

 

Edit: Kubóóóóóó, sehnal bys je? :)

post-1118-1216929579.jpg

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vypadají moc hezky, Luku. Všechny tři modely.

Ale je v nich buď ETA 2824 a nebo Sellita SW200. Podle toho, co zrovna mají skladem.

Velikost je 38mm a 43mm. Takže ty menší by mohly být pro partnerku. Bylo by to hezké - chlap 43mm, partnerka 38mm.

Tenhle model na oficiálních stránkách zatím není, ale je to bomba. Nevím, co tam je za strojek, ale jsou to nádherné a neotřelé hodinky.

Možná i náročný Cigi by zaslzel ;)

Edit: Kubóóóóóó, sehnal bys je? :)

 

Moc hezké, co to stojí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozřejmě ;) stačí se ozvat..

 

Ty černé vypadají asi nejlépe. A k nim ta červená šipka ukazující datum. Bomba.

 

Kubo, pošli mi, prosím, SZ či mail s cenou na kůži a případně ještě s cenou na tom jejich luxusním tahu. (Pokud tedy jde na tyto hodinky použít.)

Díky moc.

 

Nikde namohu najít popis v angličtině :(

Píšou tady něco zásadního či zajímavého? Díky za překlad :helpsmilie:

 

Die Besonderheit ist der durchgängig sichtbare Datum-Ring, das Datum kann bei der roten Indexmarkierung sehr gut abgelesen werden.

Um dieses Datum realisieren zu können, ist das Zifferblatt auf einer Mineralglas-Scheibe montiert!

post-1118-1216971229.jpg

post-1118-1216971282.jpg

post-1118-1216971297.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde namohu najít popis v angličtině :(

Píšou tady něco zásadního či zajímavého? Díky za překlad :helpsmilie:

Die Besonderheit ist der durchgängig sichtbare Datum-Ring, das Datum kann bei der roten Indexmarkierung sehr gut abgelesen werden.

Um dieses Datum realisieren zu können, ist das Zifferblatt auf einer Mineralglas-Scheibe montiert!

 

Velmi zjednodušeně:

Zvláštností je otočný viditelný datumový kroužek, na kterém se dá datum u červené značky velmi dobře přečíst.

U techto hodinek je možné namontovat ciferník z minerálního skla? (to je nějaké divné, že?)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde namohu najít popis v angličtině :(

Píšou tady něco zásadního či zajímavého? Díky za překlad :helpsmilie:

Die Besonderheit ist der durchgängig sichtbare Datum-Ring, das Datum kann bei der roten Indexmarkierung sehr gut abgelesen werden.

Um dieses Datum realisieren zu können, ist das Zifferblatt auf einer Mineralglas-Scheibe montiert!

Velmi zjednodušeně:

Zvláštností je otočný viditelný datumový kroužek, na kterém se dá datum u červené značky velmi dobře přečíst.

U techto hodinek je možné namontovat ciferník z minerálního skla? (to je nějaké divné, že?)

 

No právě - "ciferník", "z" a "minerál", to jsem si dohromady spojil, ač neumím německy.

Ale bylo by to hezké. Takový ciferník na hodinkách ještě nemám. Být ze skla, hezky by se lesk.

 

Třeba nám tom Kubson vysvětlí :)

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě - "ciferník", "z" a "minerál", to jsem si dohromady spojil, ač neumím německy.

Ale bylo by to hezké. Takový ciferník na hodinkách ještě nemám. Být ze skla, hezky by se lesk.

 

Třeba nám tom Kubson vysvětlí :)

 

Možná bude ze skla jen ten datumový kroužek (Scheibe - kolo, kotouč).

Uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volný překlad: Aby se mohlo datum realizovat je ciferník namontován na minerálním skle.

 

Asi je tím myšleno, že ciferník je ze skla a jeho potiskem je vytvořen průhled na otáčející se datumovku. Jak jinak by se to dalo vyřešit??

 

No, ještě by to šlo možná tak, že by byl číselník složen ze dvou soustředných kruhů (takže vlastně ze dvou částí) a mezi nimi by běhal ten věnec, ale tebou popisované řešení je určitě jednodušší a sofistikovanější.

Docela by se mi líbilo, mít takové hodinky. I tu Sellitu bych snesl.

 

Pánové, pokud by někdo u Kubsona nějaké Majstry objednával, dejte vědět. Třeba by se nás sešlo víc a byla levnější pošta.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...