Přejít na obsah

Prosím o radu/ladičky Longines


Hardslimer

Doporučené příspěvky

Kuci, chci vás poprosit o radu nebo pomoc.

Minulý týden jsem přes náš aukční portál prodal svůj komplet ladiček Longines Ultronic 8571.

Nemohl jsem nikoho sehnat, kdo by jim dokázal vrátit brus a tak šly z domu.

Hodinky byly plně funkční, zabalil jsem je poctivě, přidal modrý no name řemen. Pánovi hodinky dorazily v pátek v pořádku a funkční.

V sobotu mi psal, že se mu hodinky zastavily a že s nimi byl hned u hodináře, který proměřil baterii. Ta je prý v pořádku.

Nařkl mě, že jsem mu tedy poslal hodinky se skrytou závadou. Že je dal v pátek jenom na komodu a v sobotu zjistil, že stojí. Co si mám o tom myslet?

Mně hodinky fungovaly bez problémů, nikdy jsem s nimi nic nedělal.

Co si mám myslet pod pojmem skrytá závada?????

Co s nimi ten člověk mohl udělat?

Už mě to dost sere, protože z mé strany bylo vše v naprostém pořádku.

Koupil jsem je dokonce o 3K dráž než je vydražil on. Ale co už. Vždycky jsem na hodinkách prodělal.

 

Napadá vás tedy, co by mohlo být špatně? Na náhodu, že mu přestaly jít na druhý den, NEVĚŘÍM!!!

 

Předem díky za rady. Jsem z toho nasraný. Nikdy bych si nedovolil někoho takhle ojebat.  :mad:

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je každá rada drahá, tvrzení proti tvrzení. Známe tě, takže víme, že jsi je poslal v pohodě. Zase na druhou stranu, nevěřím, že by je někdo vydražil, aby s nima třísknul vo zem. Prostě souhra náhod.To se stává. Ale co teď? Já bych si to připsal jako další finanční oběť v tomhle hodinkovým blázinci. Neměl bych prostě nervy na nějaký aukro dohady. Nechal bych si hodinky poslat zpátky a vrátil mu prachy. Předtím bych se samozřejmě mrknul na jeho aukro historii, jestli to není nějakej filuta.

Hodinky bych nechal opravit a zaznamenal to do jejich příběhu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale to neni tvrzeni proti tvrzeni. Ty hodinky evidentne sly.

Sly u me, sly celou dobu prepravy, sly u nej doma....proste fungovaly.

Co ja vim, co s nimi provedl?

Tady nejde o penize. Tech jsem uz projel v hodinkach vice. Tady jde o to, ze u veci, ktere nabizim, neexistuje skryta vada. To bych je radeji hodil do potoka!

Uz jsem prodal vice hodinek a vzdy na 100% funkcni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na takovou nahodu neverim.....

Pokud by je obdrzel nefunkcni, tak sklapnu a uverim nahode nebo spatnemu zachazeni CP. Ale napsat mi, ze jsem je prodal se skrytou vadou, to uz je trosku silne kafe i na me.......

V tu sobotu jsem mu i zkousel volat, ale nebral to a ani nezavolal zpet. Takze tak, no.

 

Edit: preklepy

Upraveno uživatelem Hardslimer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jestli se v tom třeba šťoural a nepřizná to, tak jak mu to dokážeš? Jak jsem psal, já bych na to neměl nervy. Ale jestli jsi vytrvalej a máš na to čas, tak to zkus. Začne to tím, že ti napálí negativní komentář. Ty se k tomu vyjádříš. Pak centrum sporů atd. a už to jede. Ještě je šance, že se v tom fakt vrtal, chytí se za rypák a vzdá to. Věřím, že většina lidí je hodná, ale prej existujou taky šmejdi. Tak hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri dalsi komunikaci mi pan napsal, ze je nechal chvili lezet vedle notebooku. Je mozne, ze notebook hodinky zmagnetizuje? Ja vim o stolnim pc, ktere to dokaze. Ale notebook? :/

Není to moc pravděpodobné, ale asi nelze vyloučit. Samotná ladička uvnitř je totiž magnetická, takže aby se něco dalšího uvnitř zmagnetizovalo nebo aby se ty vnitřní magnety naopak odmagnetizovaly, tak to by muselo být dost silný pole.

 

https://www.watchtalkforums.info/forums/thread68570.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak vse nakonec dobre dopadlo.

Pan byl u hodinare, kde mu pry zjistili nejakou ohnutou soucastku u ladicky. Dil narovnali + nova baterie a vse funguje.

Jsem rad, ze se potvrdila moje nevina v teto kauze. Ponevadz pokud by byla vina na me strane, tak by hodinky s ohnutym dilem nefungovali uz ani mne. A ani by nesly po prevzeti od CP a ani dalsi nasledujici den. Kouzelnik nejsem, abych na dalku nekomu v hodinkach ohnul nejaky dil. Tam to muselo byt urcite jinak!?

A kdo se v nich vrtal??????? Cert vi.

Vsem diky za reakce a rady. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...