Přejít na obsah

Hodinky na masírku


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,

 

plánuju ještě přikoupit něco do své kolekce. Nosím Rolex DJ 36mm silver dial, Moony, IWC Mark XVI. Všechno relativně univerzální kousky, které bych mohl nosit jako OWG. Takže potřebuju sestavu trochu oživit.

Dnes jsem si dal předvánoční procházku k Hanákovi a zkusil tyto 3 kousky:d59e372362debd65c5bd4ff1d8d7bb0f.jpg

 

Nové Bondovky v černé na gumě. Musím přiznat, že mě překvapilo, jak jsou na ruce pohodlné. Fakt mi sedí lépe než Suby. Pěkný potápky moderního střihu a nově s manufakturním strojkem. Jsou ve finálním výběru.

fe612062ddd61f2b1f51278222703665.jpg

 

Tyhle flígrchrona okukuju už sakra dlouho. Přiznám, že pilotky mě rajcujou víc než potápky. Velikostně na hraně, ale ještě by to šlo...fakt...říkala to i ta pěkná prodavačka u Hanáka :) Big Piloty navždy zůstanou jen nesplněným snem, ale tohle by mohlo moji touhu po nich možná ukojit....

920c49742376298c69d9072f21e98c4b.jpg

 

Monaka jsou hodinky, které jsem vždycky obdivoval. Ikona s nadčasovým nezaměnitelným designem. Auta, řízení jsou také mé vášně...a tohle k tomu patří...

 

Očekávám vaše názory a doporučení na mé tipy, eventuelně něco, co by ještě mezi hodinky, které nosím mohlo zapadnout.

Nepište mu, abych si koupil Suby.. ;-)

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tohle je opravdu bezna konfekce... A navíc i ta konfekce ti je velká! 
Masirka = Panerai, ale to je zbytecny s touhle pacinkou :(

 

edit: monaca jsou fest neprakticky, iwc jsou obrvelky, nejlip z toho ty omegy...

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je opravdu bezna konfekce... A navíc i ta konfekce ti je velká! 

Masirka = Panerai, ale to je zbytecny s touhle pacinkou :(

 

edit: monaca jsou fest neprakticky, iwc jsou obrvelky, nejlip z toho ty omegy...

 

Správně řečeno.... Tak to cítím.  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je těžké radit "masírku" někomu kdo už má v kabelce "sportovně-společenské" Rolby, "kosmonautská chrona" Moony i "fliegery" od IWC a k tomu hubené zápěstí.

Asi by mělo jít o něco z kategorie ze které ještě nic nemáš - tj. buď nějaké brutální potápky (což mi k Tobě úplně nesedne), nebo výrazné nekonfekční oblekofky (co ty reversa?), průšvih je akorát v tom že podvědomě směřuješ spíš na chrona. Tak nás pro jednou vypeč a kup si nejdražší keramické eplwoč - víc komplikací jinde nenajdeš a za ranec ušetřených peněz si můžeš každý den masírovat ego třeba u aplikace "dýchání"  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Průběžně budu reagovat na vaše připomínky a doporučení. Myslím, že většině z nás, kteří tu trávíme roky už dávno došlo, že všem ostatním (hodinkově nepostiženým) jsou naše hodinky úplně u zadele. Většina lidí si nekoupí hodinky v ceně na 10k. A tak masírovat se můžeme navzájem tak tady na Chronomagu...mno a proto jsme tedy. :). Masírka v mém vlákně je myšlena jako něco, co oživí a nakopne mě samého. Určitě znáte ten pocit, když máte potřebu opustit jistotu, bezpečí, klid a teplo domova (moje současná kolekce)...otevřít dveře domu ... vyběhnout nahý a skočit do hromady sněhu. :)

Takže při výběru hodinek "na masírku" klidně poruším svoje pravidlo 42mm (strop velikosti pouzdra). Panerai je samo výzva, budu se na ně muset více zaměřit. (když se tu nedávno prodávaly 1392 seděl jsem si na rukách). BB58 jsou krásný malý potápky, ale ne na masírku...zapadly by do mojí kolekce jen proto, že jsou to potápky. Ano, cestou JLC Reverzo bych se mohl vydat...dobrý nápad...půjdu je někam zkusit. Ty by mi nejspíš zůstaly. :) Napadly mě ještě Cartier Santos...viditelné, neotřelé, pohodlné, zajímavý tvar pouzdra. Apple Watche mám, občas je nosím.., ale nevnímám je jako hodinky, ale jako hračku, kterou dokážu zaplatit, nebo rychle vypnout telefon, který mám vkapse. GS jsou obdivuhodné, zpracováním dokonalé...,ale nikdy mě nějak zásadně nevzaly za srdce, pač jsou tak bezchybné, až jsou sterilní.

Upraveno uživatelem Chosef76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nemyslim si.

PAMy budou sedet a vypadat i na mensi ruce o hodne lepe nez ta Monaca.

Nebudou, pokud se bavime treba o 111/112, jedine snad 1392...

Monaca jsem mel ctvery, pamy asi patery, na tohle zapesti je to prast jak uhod...

 

Maxel ma za me bod! Zenith Defy Skeleton muzu doporucit, take z vlastni zkusenosti, prijemne, lehke, akorat velke,pokud to budou ctvrte, pate hodinky v kolekci, tak by to mohlo fungovat. Jen kdyby ten titan tak nelepil na ruce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě napadá, jestli chceš něco většího a ne zrovna okoukaného, tak vyzkoušet Zenith El Primero Flyback, rozměr 45 nepřehlídneš, strojovna hodně zajímavá,... Nebo si nech poradit od Martara a koukni na značku Vulcain, hodně zajímavých kousků tam jistě najdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem neco napsat, ale mezitim to napsali kluci nademnou. Zenith ted za sebe muzu rozhodne doporucit a bude to uplne mimo to co mas ted. Ten Vulcain je taky super napad. A nebo si kup treba Jokera od Chaykina a myslim, ze to budes mit i s masirkou pro ostatni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...