Přejít na obsah

Hodinky na masírku


Doporučené příspěvky

Omegy super, máš pravdu, že sedí výborně, lépe než SUBy, ale asi je to dáno také tou parádní gumou, mě jsou sice pocitově menší, ale sedí výborně, na přesno.

 

IWC - jsou sice na hraně, ale vypadají super a evidentně Tě to k nim stále táhne a táhnout bude, když si nemůžeš velikostně dovolit BP, což už z pohledu na tohle je celkem jasné.

 

TAG - ne ... ty bych úplně vyřadil, už bych je dnes nevzal asi ani za sedmdesát nebo kolik se prodávají.

 

Když vidím ty IWC, myslím, že PAM Ti budou velké (větší) díky uchu, ale jsou to "chlapácké hodinky", nebo chceš-li možná na masírku. Určitě stojí za zkoušku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A ještě jedna věc - pokud jde o Zenith, tak hodinky, které mě za poslední dobu posadily na zadek jsou DEFY EP Ceramic, vypáčil je ze mě po měsíci kamarád a dodnes toho lituju. Lépe zpracovanou keramiku jsem dosud neviděl. Rozhodně bych je minimálně zkusil na ruce, pokud se Ti povede je někde zahlédnout. Sice jako u každého skeletonu, není na první pohled moc dobře vidět, kolik je hodin, ale na to má člověk digošky v autě, na telefonu a podobně. :D

 

Měl jsem titanovky i tyto keramiky a ty keramiky jsou úplně někde jinde.

 

Martine, El Primera - Baumgartnery klukovi utrhnou ruku tvl, neblbni :D

 

Odkaz na přesný model:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si kolego myslím, že tohle vlákno ti akorát v hlavě udělá bordel. Jako místo pro další nápady je to ok, jako porada při výběru je to k hovnu, protože:

1) Každý má jiné preference

2) Nikdo ty hodinky na tobě neviděl naživo. Hodinky focený z vrchu na ruce někde ve spěchu pod umělým světlem budou vždycky vypadat jinak než hodinky naživo v kontextu celý postavy a stylu oblékání.

 

Asi jsem ovlivněný tím že už jsme to spolu řešili, ale poradil bych ti koupit si prostě to k čemu tě to nejvíc táhne. Když nebudeš kupovat funglovky, všechny tyhle kousky stejně můžeš v případě nespokojenosti střelit dál s nulovou nebo minimální ztrátou. Experimentuj, zkoušej a ono ti nakonec na tý ruce něco zůstane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MONACO k autu parádní

Mno, jeden nejmenovaný jakožekamarád tady z fóra, který je fanda do Mercedesů mi sdělil, že k mému  BMW se nejvíce hodí Géčka...takže asi tak. :)

 

Já si kolego myslím, že tohle vlákno ti akorát v hlavě udělá bordel. Jako místo pro další nápady je to ok, jako porada při výběru je to k hovnu, protože:

1) Každý má jiné preference

2) Nikdo ty hodinky na tobě neviděl naživo. Hodinky focený z vrchu na ruce někde ve spěchu pod umělým světlem budou vždycky vypadat jinak než hodinky naživo v kontextu celý postavy a stylu oblékání.

 

Asi jsem ovlivněný tím že už jsme to spolu řešili, ale poradil bych ti koupit si prostě to k čemu tě to nejvíc táhne. Když nebudeš kupovat funglovky, všechny tyhle kousky stejně můžeš v případě nespokojenosti střelit dál s nulovou nebo minimální ztrátou. Experimentuj, zkoušej a ono ti nakonec na tý ruce něco zůstane.

Karle, máš ve všem pravdu. Neboj, já to mám v hlavě docela srovnaný. :gunsmilie: Tohle vlákno není o tom, aby mi někdo měnil názory na nějaké hodinky, ale o tom, aby mi eventuelně rozšířil obzory. Já jsem týmový hráč...doma, v práci a baví mě to i tady... a tak razím heslo, že víc hlav, víc ví. :)

 

I když jsou to všechno parádní kousky, tak je to, jak už tu zaznělo, střízlivý. Já bych kouknul na Pam a nebo a to bych skoro upřednostnil, nějaký hranatý pilotky od Bell and Ross, ty mě hodně berou!

Tohle jsou modely ve 42mm

Ty BR jsem zkoušel na prodejně ...a jiskra nepřeskočila. Tip dobrej. Díky.

Upraveno uživatelem Chosef76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediný hodinky který můžou probudit emoce jsou od toho pytlíka jak lepí dýnka lepidlem na motory ..... už nevím jak se jmenuje

 

hodinky na masírku jsou vlastně co ? .... masírovat okolí nebo masírovat svoje ego ? ........ oboje je píčovina ..... okolí nějaký hodinky nezajímají a svoje ego namasíruješ tak na dva dny než se ta píčovina okouká

 

já bych zůstal u toho rolexu .... to je nejlepší masírko x ego x píčovina ...... jasně že ve zlatě .... masiv :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho výběru je Fliegerchrono na masírku supr.

IWC zná každej jako značku od dob našich dědků, pilotky od nich jsou ty nejechtovnější, přitom chrona nestojej raketu jak BP.

Přitáhnou pozornost na první dobrou, ale vlastně nejsou tak prvoplánově masérský.

Ty budeš můj člověk.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Karpáča jsem s tim neměl úspěch, tak to zkusím tady, třeba Chozefa něco zaujme.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/133968-pomozte-vyhořelýmu-magorovi/?p=2431611

 

:)

 

Edit: ale teď koumám, ze si to tam Pepa už četl, tak nic, no

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No psal jsi něco v tom smyslu ,že máš rád auta , motorsport atd. Tady jasně vedou modré monaca, nevím jestli bych se někoho ptal jaké hodinky si mám koupit na masírku.... Kup si to, o čem sníš a co se Ti líbí. Jasně, když si nedáš pozor tak je vemeš o futra, ale k pěknýmu autu seděj perfektně. Jinak si myslím, že není dobré si kupovat hodinky na masírku ..... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No psal jsi něco v tom smyslu ,že máš rád auta , motorsport atd. Tady jasně vedou modré monaca, nevím jestli bych se někoho ptal jaké hodinky si mám koupit na masírku.... Kup si to, o čem sníš a co se Ti líbí. Jasně, když si nedáš pozor tak je vemeš o futra, ale k pěknýmu autu seděj perfektně. Jinak si myslím, že není dobré si kupovat hodinky na masírku ..... :-)

Já to o pár postů výše vysvětluji. ;-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...