Přejít na obsah

PERRELET TURBINE A1047/9


Violoncello

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Ať Ti nadšení dlouho vydrží. Mě už radost Turbine XL nedělají a nejsem schopnej je prodat v záruce a stavu nových ani za polovinu prodejní ceny.

To je věc, kterou jsem řešil u všech svých dražších hodinek. Likvidita.

Nakonec jsem usoudil, že si nemůžu koupit "Moony a Rolex Pepsi" jen a jen kvůli likviditě. Zpronevěřil bych se svému přesvědčení a neměl bych radost.

Současně musím říci, že jsem všechny z dražších kusů koupil tak, aby se daly prodat vždy jen s co nejmenší ztrátou.

Přeji Ti úspěšný prodej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Ono tech likvidnich modelu hodinek zas az tak moc neni a turbiny jsou proste hodne special.

Kazdopadne na ebay ze prodavaji za cca 1/4-1/2 retailu, coz imho neni nic nestandardniho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Ono tech likvidnich modelu hodinek zas az tak moc neni a turbiny jsou proste hodne special.

Kazdopadne na ebay ze prodavaji za cca 1/4-1/2 retailu, coz imho neni nic nestandardniho.

Jasně. Likvidita je bublina žijící vlastním životem. V LA je prodejce Rolex dávající 40% slevu sólistům Los Angelské Opery. Může to být návodem pro výpočet skutečné ceny hodinek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou taky krásný! Leštěný pouzdro je jedna věc, ale pevnost pouzdra je bomba! Spadly mi na hranu omylem jiný hodinky a není tam vůbec nic vidět. Se vší úctou k mým Orient Mako, který mám moc rád - tak ty mají odřený dýnko od mých chlupů na ruce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...