Přejít na obsah

Ktorých Japoncov? :)


SUBO

Doporučené příspěvky

Moc nechápu, co chceš ve výběru řešit. Chceš tah ? Ber skx na jubille je pohodlný a za mě i pěkný. Chceš hodinky s charakterem a historii ? Ber SKX. Chceš výbornou lumi ? Ber SKX.  :lol2:  :lol2:  Trochu to zlehčuji samozřejmě, ale tady jde spíš už o to co se ti libí a co nabízí jeden model a druhý ne. Já vlastním SKX, asi to jde poznat, ale pro mě mají své kouzlo a libí se mi jaké jsou, když vidím Citizen tak toto tam nevidím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nechápu, co chceš ve výběru řešit. Chceš tah ? Ber skx na jubille je pohodlný a za mě i pěkný. Chceš hodinky s charakterem a historii ? Ber SKX. Chceš výbornou lumi ? Ber SKX.  :lol2:  :lol2:  Trochu to zlehčuji samozřejmě, ale tady jde spíš už o to co se ti libí a co nabízí jeden model a druhý ne. Já vlastním SKX, asi to jde poznat, ale pro mě mají své kouzlo a libí se mi jaké jsou, když vidím Citizen tak toto tam nevidím. 

Tie Citizen maju aj rucny natah,maju ochranu strojceka proti narazom,neviem teraz ako sa to vola ale da sa to dohladat,preto ich pouziva Italian Military,strojcek s dlohou tradiciou a neviem ci nema aj mensiu odchylku za den,keby tu niekto mal obidva strojceky a vyjadril by sa by bolo mega pre mna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

SNZG13K1 používám skoro pořád jako volnočasové a noční hodinky. Ale to bohužel na doporučení nestačí. Spoluchronici mohou předkládat návrhy, ale výběr je na Tobě. Uvědom si, že jednou koupené hodinky budeš nosit třeba i několik týdnů ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam citizen NY0040 a som spokojny, velmi zaujimavy vzhlad hodiniek, neobjavuju sa tak casto ako SKX, strojcek do cca +5s/den. Za mna jednoznacne citizen, a ak vies zohnat limitku je to uplne na strane citizenu, nad eco drive by som ani nerozmyslal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Caute Caute,presne dnes na moje narodky dorazili po vyse mesacnom cakaní my new watch  :clap:

Suuuu MEGA!!!

Fotene na rychlo urcite budem prispievat s tymito watch do prislusnej temi (Seiko/Japan)

 

Majte pekny den priatelia a dakujem za nazori a poradenstvo!

 

 

post-10152-0-54571600-1580748572_thumb.jpg

post-10152-0-83894300-1580748588_thumb.jpg

post-10152-0-79727200-1580748598_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z těch dvou na začátku strojek z Citizenu a zbytek z Skx. Skx jsem měl trikrát a dnes mít Skx J už si je nechám kvůli tomu že se nedelaj. Citizeny jsem měl dvakrát, aktuálně jedny ještě mám. Ale absence hackingu mi prostě vadí. A na Citizenech to, že jsou to v pouzdru 42, ale v lunetě prťavý 40 a ty nedotažený ručičky to jen zesilujou.

 

Ve finále správná volba, hlavně si je nech. Gratuluju k narozkám i k hodinkám.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daemonultimate

Dakujem ti za prianie,no aj mne hlavne na tych citizen vadili tie prtave rucicky..

Ps:mal som kedysi Seika,otec ma stale Seika no teraz uz aj ja mam opat Seika..tieto Jeečka urcite nepojdu z domu kedze mi na ruke sadli jak rit na serbel,myslel som ze budu velke,ale vobec!

Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha daj pokoj bohato mi stacia dvoje:

Jedny Atomovo presne a diversky s certifikaciou,Casia som teraz umyl a idu do boxu,minulý tyzden mi tam zacalo blikat na displayi BATT,ale zase 7 rokov je solidný uspech  :drunk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...