Přejít na obsah

Breitling Veľký servis


Carlitos_ba

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Ja osobne by som do neautorizovaneho nesiel pokial nemas toho hodinara naozaj dobre overeneho. Vsetko moze ist ako po masle ale nemusi a potom mas problem... skoncis s nefunkcnymi hodinkami a sackom plnym dielov. V autorizovanom servise mas vacsiu zaruku ze problem vyriesia nech je akykolvek + dostanes zaruku ktora ma aj nejaku realnu hodnotu. Sheron ma dobru povest ale osobne som tam zatial daval robit len drobnosti. Par znamych tam malo Rolex na opravach a servise a vzdy bola hlasena spokojnost. V BA, BB a KE to mozes riesit aj cez WDL ale oni ich poslu do Pesti kde maju servis... robili mi tak TAGy a bolo to OK.

 

Tu si najdes info o servisoch https://www.breitling.com/sk-en/service/centers/sk/bratislava/

A tu o tom co ta to asi bude stat https://www.breitling.com/sk-en/service/prices/breitling/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vortex díky za cenník

nie je to až take strašné cenovo aspoň teda na môj model ako pozeram a hlavne máš istotu že ti to naozaj vyriešia s original sučiastkami a ešte maš na 

servis 12 mesiacov záruku asi nemá význam špekulovať a davať takto drahe hodinky inam ako do oficialneho servisu radšej si každy rok odložiť na ten servis prachy bokom

a ked príde čas tak to človeka finančne nebolí a bude  mať pokoj že je o hodinky dobre postarane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
V 31. 5. 2020 v 10:18, D4B napsal:

Já dělal "kompletku / velký" servis ve Vídni a max spokojenost. Doporučili mě to z Dušáka, v té době měli jejich v Praze v rekonstrukci. 

U mých Breitling Bentley Motors, model: A25363 to vyšlo ale na 26,5k ;)

kde přesně prosím? ten Handelskai 52?

Upraveno uživatelem Ondazz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...