Přejít na obsah

Existují takové PRIMky?


Doporučené příspěvky

Ahoj všem. Rovnou říkám, že jsem starou klasikou v podobě PRIM hodinek nepolíbený. Mám doma jedny po dědovy a ani pořádně nevím, co je to za model  :frusty: . Moc je ale nenosím, nejsou úplně můj šálek kávy. Chtěl bych ale nějaké rád nosit a proto bych se vás rád optal na jinou věc a sice:

 

Hodně mi padl do oka model viz. foto 

 

post-17774-0-04608900-1577523208_thumb.jpg

 

,,Vadí" mi na nich ale ta ,,zlatá" luneta. Moje otázka je proto velice jednoduchá: Vyráběly se někdy se stříbrnou (nerez) lunetou? Úplně ideální by navíc bylo, kdyby luneta nebyla ,,zubatá", ale ,,hladká".

 

Popřípadě nevíte, zda se tenhle model (tenhle tvar), vyráběl kupříkladu také s modrým ciferníkem? (takový model jsem nikde nenašel a modrou mám fakt rád).

 

A poslední dotaz: Dá se na tento model sehnat i ocelový tah, nebo se nikdy nevyráběl a možností je pouze řemen?

 

Díky za jakýkoliv podmětný příspěvek. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dsc-0880-2.jpg?crop-width=400&crop-heigh   16516.jpg?crop-width=184&crop-height=189

 

dsc-1495-2.jpg?crop-width=184&crop-heigh

 

https://www.antik-hovorka.cz/prim/

 

Podívej se sem, fotky jsou půjčené odsud, třeba se ti zalíbí úplně jiný. Tady se dají pořídit i tahy Kovotex Trenčín - sekce Náhradní díly. Jsou to inzertní stránky, tak je potřeba číhat na to co chci  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na takové, jací jsou někteří z vás, jsem tu fakt čekal pánové.  Nechápu, proč hned taková arogance. Pokud nechcete poradit, diskutovat, proč vůbec ztrácíte čas? To už se tu člověk ani nemůže normálně na něco zeptat? Na tohle už jsem asi fakt starej, omlouvám se, že jsem se vůbec na něco ptal. Kdybych chtěl jiný hodinky (kupříkladu ty Rolexky) tak bych na ně šetřil - ano i smrtelník jako jsem já umí šetřit, ale NE nechci je (ty peníze radši narvu do dětí) a NE nechci ani ,,fejky" i když je jich plný internet a nebyl by tedy žádný problém ,,být masírka s Rolexkama, u kterých by nikdo z okolí ani nepoznal, že nejsou pravé". Chci primky na občasné nošení - značku s nějakou historií, za pár kaček, protože se stejně kvůli mé vášni ke sportu moc nedostanou na ruku..

 

Těm co jsou podnětní děkuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krži: odpovede si dostal :) Modrý ciferník s týmito indexmi sa, ak ma pamäť neklame, nerobil. Ako Daftra ukázal, robil sa modrý s číslami v podobnom type púzdra a išlo by to preskladať. Luneta sa robila aj v chrome a bola aj hladká. Ťah si tam môžeš dať kľudne hocaký novodobý s LD 18mm, alebo potom spomenutý Kovotex Trenčín.

 

Jan_Jan_2006: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krži: odpovede si dostal :) Modrý ciferník s týmito indexmi sa, ak ma pamäť neklame, nerobil. Ako Daftra ukázal, robil sa modrý s číslami v podobnom type púzdra a išlo by to preskladať. Luneta sa robila aj v chrome a bola aj hladká. Ťah si tam môžeš dať kľudne hocaký novodobý s LD 18mm, alebo potom spomenutý Kovotex Trenčín.

 

Tahle odpověď pro mě ale byla 1000x podnětněji a moc za ní děkuji, zase mě do posunulo někam dále :)

 

 

 

A první co napadlo mě lenochode bylo to, že jsem zase vlezl nějaký zbytečný troll ;) Obě reakce - tvoje i moje, byly asi přehnané. Fakticky jsem mě tenhle model ale zajímá a proto jsem tak reagoval - sorry za to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...