Přejít na obsah

Zkusenost s autem DS5


Doporučené příspěvky

Ahoj. Ja som DS5 mal asi 4 mesiace. Bol to rok 2013 s najazdom 130000km a motorom 2.0 Hdi 122kW. Auto bolo v plnej výbave bez hybridu. Ti co mali hybrid si to velmi chválili a ani nehlasili nejake poruchy. Moje auto tiež jazdilo bez poruchy. interier aj posed uplne super. Motor išiel ako raketa až mi tých 122kW prišlo zbytočných. Všetko fungovalo ako malo. Na aute boli veľké kolesá a nebolo nepohodlné. Kludne tam nalozis celu rodinu. Ked si zoberiem ze vtedy to bolo asi 2 rocne auto a kupoval som ho za 13000 eur tak to bolo veeeeelmi vela muziky za malo penazi. A bez problemov som to auto predal ďalej. Ked ti mam pravdu povedat kludne by som si to auto kupil znova ale s automatickou prevodovkou lebo naozaj ten 122kW motor išiel s tým autom šialene. Keď si pridal tak tretí prevodový stupeň nemal problém prešmykovať kolesá. Inak tí čo mali hybrid tak hovorili, že bolo pohodlnejšie. Asi tou váhou. Lebo keby si nemal hybrid tak pod autom v priestore zadnej nápravy je vidiet prázdny priestor koli baterkám. 

 

čo sa týka spracovania prišlo mi to auto uplne v pohode. Za tie peniaze som bol velmi spokojny. Interier luxusný, sedacky pohodlne. Spracovanie tiež v pohode a v aute nič nevrzgalo. 

 

Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...