Přejít na obsah

první automaty, potápky?


Doporučené příspěvky

A co třeba Alpinisti? Nádherný zelený cifr. Parádní na tahu i na kůži. Ale ještě nejsou.

 

https://www.seiyajapan.com/blogs/news/the-alpinist-will-make-a-comeback-in-jan-2020

 

Ledaže starší SARB017, které se mi líbí o kousek víc. Jsou to ty detaily 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj,

 

dnes jsem vyzkoušel ty Certiny ve slušný slevě.

Pořád nevím jestli mě zaujali a zjistil jsem, že moje pracka snese ještě lehce větší.

Přijdou mě takové ?obyčejné?.

Necítil jsem WOW efekt což bych si představoval u prvních ?pořádných? hodinek.

Možná jsem jen náročný. Bude to tím, že jsem nosil g-shocky hodně.

Ještě musím někde vyzkoušet Seika a Citizeny.

 

Pěkný víkend rádci!

post-69034-0-43504000-1578084107_thumb.jpeg

post-69034-0-58220000-1578084126_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem sima1one
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba u mne u dost Seiko hodinek wow efekt nastal, na rozdíl od Certin. Ač sem po Cerinách prahnul asi půl roku, když sem je dal na ruku na prodejně, bylo to pro mně zklamání. Například takové oranžové monstra se mi líbí více, než všechny Certiny, co sem kdy viděl. Totéž ty Wardy. Stejně jako ty Certiny mi přijdou "sterilní". Strohý cifr mi nevadí, ale musí být u potápek cokoliv, co mně chytí... třeba jako....

 

post-39943-0-90497800-1578087222_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě teď koukávám po Christopher Ward. Zatím největší wow efekt. Nejvíce se mě líbí bronzový. Koukám, že to je swiss ale vůbec to neznám. Něco nového? Je to opravdu swiss? Někde jsem četl, výroba Anglie. Jak je případně dostat do ČR, kde objednávate?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ward je Swiss made s anglickymi majitelmi a kapitalom. Objednas ich len od nich na stranke a prijdu do par dni vacsinou.

Nikto ich ale nekupuje za plnu cenu, pravidelne maju kupon na 100 libier alebo sa obcas daju najst v clearance.

Do 60 dni ich mozes nenosene vratit.

A stale sa daju nazvat microbrand, funguju 16 rokov a stale rastu dizajnovo aj kvalitou.

 

Sent via IPoAC

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie bronzove wardy vyzeraju pekne(ak ti nevadi ze sa jedna o microbrand), byt tebou ich skusim a ked tak do 60dni ich vies vratit. myslim si ze je u nich dost velka sanca na wow efekt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak nenastal wow efekt u týchto Certín, pochybujem že nastane u Seika a Citizen v tejto cenovej relácii.

 

U mňa najväčší wow efekt nastal pri kúpe týchto, design púzdra je proste neskutočný.

 

No a i tady je jasný že jsme každý jiný, u mě nepřeskočilo s Wardama nic, ani - ani + prostě nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

dnes jsem vyzkoušel ty Certiny ve slušný slevě.

Pořád nevím jestli mě zaujali a zjistil jsem, že moje pracka snese ještě lehce větší.

Přijdou mě takové ?obyčejné?.

Necítil jsem WOW efekt což bych si představoval u prvních ?pořádných? hodinek.

Možná jsem jen náročný. Bude to tím, že jsem nosil g-shocky hodně.

Ještě musím někde vyzkoušet Seika a Citizeny.

 

Pěkný víkend rádci!

Je fajn, že jsi je zkusil, každopádně pokud se ti ty Certiny zdají malé, tak ty Citizeny budou ještě menší, ale z fotek to vypadá, že jsou tak akorát. Během toho chození po krámě neskočila jiskra na něco jiného?

 

Jinak, když tě bavily G-shock, tak možná bych zkusil toto:

https://www.chronoshop.cz/seiko-srpa79k1

4705--srpa79k1-29185812969236-jpg.jpg

 

Pokud by jsi netrval na automatu, tak ještě zajímavý strojek je Kinetic od Seika.

https://www.chronoshop.cz/seiko-sun019p1

img-3641.jpg

 

Pokud jsi z Prahy, doporučil bych ti ať se tam jdeš podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

dnes jsem vyzkoušel ty Certiny ve slušný slevě.

Pořád nevím jestli mě zaujali a zjistil jsem, že moje pracka snese ještě lehce větší.

Přijdou mě takové ?obyčejné?.

Necítil jsem WOW efekt což bych si představoval u prvních ?pořádných? hodinek.

Možná jsem jen náročný. Bude to tím, že jsem nosil g-shocky hodně.

Ještě musím někde vyzkoušet Seika a Citizeny.

 

Pěkný víkend rádci!

Ahoj. Vždyť jsou hodinky vyrobené přímo pro Tvoji ruku. Značka o několik tříd výše, historie, safirové skličko a v kombinaci s přidavaným tahem to bude na Tvé ruce pecka. 20 není 15 ale Longines jsou skvělé a ten tah navíc a krabička, největší cenový propad už zaplatil někdo jiný.... ospravedlnit se to dá. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/133776-p-longiness-heritage-diver/&do=findComment&comment=2446387Zkus se zeptat na slevu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No a i tady je jasný že jsme každý jiný, u mě nepřeskočilo s Wardama nic, ani - ani + prostě nic :(

 

A takto to má byť, veď ako by to vyzeralo keby sa nám páčili rovnaké veci  :cheers:

 

Toto asi ani nie je o značke ako takej ako skôr o konkrétnom modely hodiniek. Na zrazoch som toho poskúšal dosť a napr. na mňa vôbec nezapôsobili Moony a ani Bondovky. Naopak wow efekt bol u napr. u Oris Chronoris, Tudor BB58 či Zenith Defy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na začátek bych šel určitě do něčeho levnějšího od Seika protože stejně si za rok budeš chtít pořídit něco lepšího :-D Všichni to známe tak mu hlavně nedoporučujte ať připlatí a koupí něco "na pořád" když sami všichni víme, že je tahle Chrono nemoc nakažlivá a nikdy nic není napořád :-D

 

Jinak za mě doporučuji co sám nosím a to Steinhart Apollon - můžeš kombinovat lunety a pásky až do zblbnutí, mají solidní Etu 2824-2 a stojí něco mezi tvým stropem a rozumnou cenou - tedy 13k Navíc je nebudeš mít problém v docela dobré zbytkové hodnotě prodat - na to by jsi měl už taky myslet ;-)

 

Odkaz zde:

https://www.chronoshop.cz/steinhart-apollon-automatic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na začátek bych šel určitě do něčeho levnějšího od Seika protože stejně si za rok budeš chtít pořídit něco lepšího :-D Všichni to známe tak mu hlavně nedoporučujte ať připlatí a koupí něco "na pořád" když sami všichni víme, že je tahle Chrono nemoc nakažlivá a nikdy nic není napořád :-D

 

Jinak za mě doporučuji co sám nosím a to Steinhart Apollon - můžeš kombinovat lunety a pásky až do zblbnutí, mají solidní Etu 2824-2 a stojí něco mezi tvým stropem a rozumnou cenou - tedy 13k Navíc je nebudeš mít problém v docela dobré zbytkové hodnotě prodat - na to by jsi měl už taky myslet ;-)

 

Odkaz zde:

https://www.chronoshop.cz/steinhart-apollon-automatic

 

Uplne suhlasim. Prve automaty urcite z nizsej cenovej kategorie, aj orienty za 4k ta urcite dokazu vtiahnut do tejto hodinkarskej vasne (pasce), a aj ked uz budes mat viac drahsich kuskov z prvych budes mat stale wow efekt (vztah k prvym automatom je len jeden), naucis sa ako s hodinkami zit a az tak ta nebude boliet ked sa im nieco stane. Ak si vybral dobre do 3 mesiacov budes mat alebo minimalne chciet dalsie :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

tak jsem navštívil Koscom. Ten obchod je sakra pecka! Neskutečný kousky k vidění.

Zkoušel jsem želvy a monstra od Seika. Oboje se mě na ruce líbí a myslím, že bych je mohl mít.

 

Zase jsem vyzkoušel ty zmíněny Certiny. Sice poprvé nic moc. Ale teď jsem se do nich nějak zakoukal. Pěkný zpracování. Masivní. Těžký.

Ale co mě teprve bouchlo do oči jsou Certiny DS PH200M powermatic 80.

Krásný retro hodinky. Skvělé balení v kufříku.

 

Mno, je o čem přemýšlet a na co šetřit. Chtěl bych oboje Certiny......

post-69034-0-75350200-1578859076_thumb.jpeg

post-69034-0-52148000-1578859102_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 DS Action aj PH200M májú strojček identický v oboch modeloch je Powermatic 80.

tie Ph200M maju paradne nizky profil púzdra na ruke super sedia a nie je ich vôbec cítiť len maju zasa Hesalit nie Zafír a luneta je menej presna pri cvakaní.

Ja by som bral tie Ds Action sú istotne univerzálnejšie( aj vdaka modernejšiemu vzľadu) maju zafír plus kovový remienok vždy je lepšie ho mať ako ho dokupovať

naopak koženeny remeň kupíš za par korun. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...