Přejít na obsah

martar

Doporučené příspěvky

Bordel na indexu u minulýho přispěvku je stín od smitka na skle, je to vidět na první fotce...

 

post-30813-0-58216400-1578046274.jpg

 

Dostal jsem několik zpráv ohledně Seiko Presage překlápěčky k řemenu, cože jsem s ní jako dělal. Takže: spona po zaklapnutí trnu do řemenu a aretaci pojistky byla v originálním stavu nesmyslně vysoká, pod ní zůstaval prostor pro řemen tlustej snad 9mm :D. Trčící spona nevypadala pěkně a navíc bych s ní pořád někde zachytával. Nevím, jestli jsem v Koscomu koupil blbej kus nebo jsou ty spony takový všechny.

 

post-30813-0-80205600-1578046328.jpg

 

post-30813-0-08165300-1578046369.jpg

 

Na bocích se kulatej otvor pro západku pojistky upravil tak, aby spona mohla jít mnohem blíž k řemenu. Bylo taky nutný vypilovat boky spony, aby v nový nižší poloze nevadily tlačítkům.

 

post-30813-0-16704100-1578046732.jpg

 

post-30813-0-99108500-1578046858.jpg

 

Sponu mám upravenou už dva měsíce a naprostá spokojenost. To mě na Seiku baví - zatímco jiní výrobci nabízí zákazníkovi většinou dokonalej produkt s vychytaným tahem, nabídkou pasujicích gum a příslušenství, u Seika se člověk k tý dokonalosti musí propracovat sám, a tím rozvíjí svou šikovnost a trpělivost. Jak ta Ikea, fakt :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Čistím složky v mobilu, a našel tuhle fotku z minulejch dní. Původně mi přišla ideově i kompozičně blbá, ale teď se mi ji nechce vyhodit. Ilustruje totiž můj celoživotní vztah k solidním japonskejm výrobkům :)

 

post-30813-0-36611400-1578144153.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem jeste trochu projel instac, (jakkoliv ho jako platformu tedy moc nemusim) a fotek mm200 s ruckama z marinemasteru je tam vic.

 

Martine, promin, jestli je to OT... uz s tim dam pokoj. .-)

 

e847fa97895dc900ed597dac0d0e3917.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, patří to sem. MM300 ručky jsou krásný, to je bez diskusí. Chápu každýho, kdo si je na dvoustovky pořídí.

 

Já to mám tak, že dvoustovky jsou prostě jiná (a nižší) řada než třístovky a modifikace snažící se posunout je zdánlivě výš jsou lehce unfair vůči třístovkám za víc než dvojnásobek ceny. Ale to je můj interní pocit, kterej nikomu nevnucuju :) koneckonců Astron spona, kterou budu mít svým tahu, je taky podobnej upgrade...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou modifikaci jsem měl i na Sumo,chvilku to bylo fajn,ale nějak to ty hodinky jako "znehodnotilo" a vrátil jsem se ke klasice.(3x) Tohle jsou opět Seiko do kterých bych šel,tam mám problém s tím X a od té doby nemám Seiko žádné. :frusty:

Když už tak půjdu na volnočasové 5tky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď koukám, že ta první instafotka má i MM300 cifr - tak to už je pro mě hodně za hranou. Mít 200M hodinky za 30k tvářící se jako 300M monokok profi divery za 60+, to bych si připadal poněkud... nekomfortně :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba má ten člověk raději pravoúhlé indexy (já taky) :)

 

Ona celá ta kultura Seiko moddingu je trochu jak kultura tunění oktávek (nepočítám upgrade spony či nějaké to martarovo kutění okolo ní).

 

Na šipku jsem nadávával, ale dneska už můžu zodpovědně prohlásit, že marná není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ten se s tím nemazlil a rovnou tam narval i třístovkovej cifr :-D ... zřejmě ho koupil spolu ručkama. Fakt je, že s tím "300" nápisem, je to jako nalepit si "M" nebo "RS" na model stejný značky, ale nižší kategorie.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodinky mi na první pohled padly do oka. Pouzdro, luneta i cifr ok, ale zamrzlo to na fakt těch ručkách. Šipka a taky délka jejich černých konců a to jak se překrývají.

Jo, bude to asi fakt generační problém  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za půl roku mi bude pade, kamile :) prostě nám každýmu vadí něco jinýho. Což je dobře, bylo by to peklo, kdyby všichni chlapi měli stejnej vkus. Hlavně pokud jde o baby (nejen baby marinemastery) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...