Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To jo, ale stejně mi to přijde jako vcelku úspěch, že se prodávají za stejně, nebo víc než FG suby... A 40 hodinek na CH24 mi nepřijde jako hodně... :D Podle mě budou mít do budoucna potenciál... :)

 

Jinak ten flat dial bych nezatracoval, na prvních 116613LB byl taky modrej flat a vypadalo to zajímavě... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teda posun barev u SUBů do FG nebo jiných drahých kovů moc smysl nedává. Jsou to pořád jen tool hodinky pro každodenní nošení a sluší jim ocel. Vzácný kovy berou SUBům jejich devizu archetypálnich potápek...Určitě nechci soudit ani urážet fandy Bicolor nebo FG SUBů, jistě mají své důvody...jen jim nerozumím.

 

Naoapk na GMT se dle mého vyloženě hodí. Rolex je profiluje víc směrem business / travel, jak ostatně dokazuje jejich nasazení na jubilee. Tam se ty cenné kovy nabízí. Samozřejmě zrovnatak můžou sloužit jako každodenní tooly (speciálně starší reference na oysteru).

 

Já věřím tomu, že SUBy dostanou novou barevnou kombinaci a strojek. Černá samozřejmě zůstává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je, kolik lidí použije hodinky s několikaměsíční čekačkou jako tooly, stačí se podívat na zdejší wristshoty (a vlákno s merglem tomu dává "korunu").

Za sebe se hlásím, bo já na to seju a směle svoje LV odrbávám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli je to uplne zalezitost generacni :-). Me jeste nebylo 35...ale to je fuk.

 

Troufnu si rict, ze zadne mechanicke hodinky ve srovnani se Suunto, Garmin apod. neobstoji temer v zadnem ohledu...a presto si je kupujeme :-). Asi prave protoze jsou mechanice.

 

Ja se teda nepotapim, ale na stavbu nebo zahradni prace, stejne tak na sjizdeni reky s kamarady, do hospody, na vylet, pronasledovani zlocincu a na spoustu dalsich aktivit (krome prace) si SUBy beru a zda se mi to nanejvys vhodne. Naopak s FG by to pusobilo dost divne. Ale tak to je proste na tomhle hobby to pekny - kazdej to ma nejak nastaveny ne? :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli je to uplne zalezitost generacni :-). Me jeste nebylo 35...ale to je fuk.

 

Troufnu si rict, ze zadne mechanicke hodinky ve srovnani se Suunto, Garmin apod. neobstoji temer v zadnem ohledu...a presto si je kupujeme :-). Asi prave protoze jsou mechanice.

 

Ja se teda nepotapim, ale na stavbu nebo zahradni prace, stejne tak na sjizdeni reky s kamarady, do hospody, na vylet, pronasledovani zlocincu a na spoustu dalsich aktivit (krome prace) si SUBy beru a zda se mi to nanejvys vhodne. Naopak s FG by to pusobilo dost divne. Ale tak to je proste na tomhle hobby to pekny - kazdej to ma nejak nastaveny ne? :-).

Tak ono to bylo myšleno že jestli Suby byly etalon hodinek na potápění a tudíž primárně toolwatche pro potápěče tak dneska ty echtové tooly jsou Suunto/Garmin/Mares etc. Suby jsou fešné drahé hodinky které jsou skoro odolné a přesné jako obyč quartzky takže z tohodle pohledu jsou dobré. Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Expy II maju 50te vyrocie az buduci rok, ak sa spravne pamatam.

Nie zeby som bol tak stary, ale niekde som to cital... :D 

 

Preto typujem tento rok len novy kaliber do subov a inak nezaujimave zmeny.

 

Otazka za milion je, ci pridu cierne alebo coke GMT. Podla mna nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...