Přejít na obsah

Kousek ?nafurt? pro menší ruku


Doporučené příspěvky

Ty až za deset let :)) A k padesátinám konečně ty calatravy ;)

 

 

Přiznám se, že ty se mi (alespoň co si vybavuju ty novější, s lunetou s římskými číslicemi) krutně nelíbí. A měla jsem pocit, že jsou to jen quartzy, ale možná se pletu. Máš na mysli konkrétní model?

 

 

Ale já se ráda podělím, o to žádná! :))

 

Nenapsalas budget, tak nevim, kopu za to co mam rad a dava mi to smysl i pro Tebe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A abych případě předešla logickým návrhům - ML Aikon je na mě trochu moc kopírka a abych pravdu řekla, ani zpracování mě příliš neuchvátilo.

Upraveno uživatelem A_J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja Ti nevim, me ty bico na zenskych sedi a todle je pecka. Kdybych nemel takovou tlapu, mam doma od 34 do 39 vsechny barevny kombinace

https://chrono24.app/audemarspiguet/thin-36mm-royal-oak-automatik-cal-2123-b-serial--id13314465.htm?SETLANG=en_CZ&SETCURR=EUR

 

A nebo pak Perpetualy 34 nebo 36 z rady Quantieme. Nejsou uz sportovni a jsou lehce pres budget, ale dual timy nebo day date classic (dokonce jedny v pze) jsou uz niz.

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Vámi uvedených Omega PO 600M 232.30.38.20.04.001 nebo Pamerai.

Přítelkyně dostala k promoci Longines Elegant L4.310.5.88.7 a předtím dost nosila Ball Trainmaster Moon Phase NL3082D-SJ-WH.

Její spolužačka a kamarádka nosí Rado True Star Sign Leo R27243922 dle mě vypadají moc zajímavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...