Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Poraďte s koupí / výběrem:

Jaký hodinky by měl dostat půlroční pes k polonarozeninám?

 

Něco "milirary", nebo radší "do společnosti"?

 

Rozhodně podle toho, jaké aktivity pejsánek preferuje: zda spoločenské (gaučové) nebo outdoorové: v tom případě lze uvažovat o divers (pro labradory a podobné vodomily) nebo flieger (některá plemena skáčou za talířem do nebeských výšin) a pro bojová plemena samosebou military :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poté,co nám na štědrý den umřel kokr,stavili jsme se v útulku(zadání bylo:pes,krátkosrsté,malé,světlé a ne nic loveckého)-skorotchyně s babou a skorošvagrem vzali něco,o čem tam tvrdili,že to je mix mezi jezevčíkem a kokrem(černým).......mno....takže máme fenu,dlouhosrstou,černou a je to mix mezi ohařem a jezevčíkem a kokrem dohromady.

Potom máme ještě jednonohého papouška......Lůďa aka John Silver :wheelchair:

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takhle pěkmou odezvu jsem ani nečekal, myslím, že by se mohlo doplnit, dívěj se lidem na ruce,co tam mají za hodinky, na boty/ i když to se mi nezdá zase až tak podstatné nejde li o oficialitu/ a potom hlavně kdo jim jde u nohy :thumbsup_anim: respektivě vedle jakých psích nohou jdou

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a potom hlavně kdo jim jde u nohy :thumbsup_anim:

 

 

Jo takhle....tak to většinou dětičky...... :thumbsup_anim: Hyena běhá okolo......nebo se navzájem zkoušet utahat se starším klukem.A když se jí zdá,že je prcek rychlejší,tak si ho zubama zpomalí...mrcha ho vždycky štípne(ale dává pozor...mrcha vyčůraná...aby ho fakt nehryzla).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurňa, tady je to samý mops.....

:jawdrop:

(nic proti nim nemám, jen mě to překvapilo)

NA svou obranu musím říct, že jsme Apolenku pořídili, dřív, než se na jeden čas stal mops menším "trendem", dá-li se to tak nazvat.. :))

Tak jako dnes York a pod.. :)

Myslím, že pořídit si psa na základě módy je blbost..

Upraveno uživatelem Šimon Stoklasa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takhle pěkmou odezvu jsem ani nečekal, myslím, že by se mohlo doplnit, dívěj se lidem na ruce,co tam mají za hodinky, na boty/ i když to se mi nezdá zase až tak podstatné nejde li o oficialitu/ a potom hlavně kdo jim jde u nohy :thumbsup_anim: respektivě vedle jakých psích nohou jdou

Dobrý nápad, Conrade, konečně nekonfliktní vlákno se 100% kladnou odezvou :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...