Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

S potěšením a úlevou oznamuji, že jsem si přivezl domů asi před hodinou jezevčíka Kubíčka/ 14.04.1995/ který uspěšně podstoupil odnětí sleziny pro nádor.Váhal jsem, protože je vzhledem k věku kardiak, a tak operace byla dost risiko ,ale zvládl to brilantně Ted ještě ta histologie a snad bude vše zase v pohodě.Takže mám důvod mu říkat, udělal bych si tě na česneku ale jsem chudý,na tak drahou večeři nemám / 1x operace vyhřezlé ploténky, 2x operace kýly a ted tohle, drobná šití se psích rozmíšek nepočítám // To i odkoupení Ypových zásob by snad přišlo levněji.Ale o to samozřejmě nejde,ted bude mít rekonvalescenci a tak za 14 dní zase se mnou vyrazí do lesa. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je super, ze to takhle dopadlo!

 

Ja mam maltezacka Vikinu :) Precijen ctyricetimetrove 1+kk neni pro dva lidi a psa uplne idealni, takze jsem chtel co nejmensiho, aby nepelichal a nechtel jsem yorksheera...

6 mesicu a 1.30Kg :) Holka nebude zadnej obr, oba rodice byli poctive papirovi (i kdyz ona neni), tzn. max. 3Kg - ale v realu meli tak 2.1 a 2.5...

Mam ji asi 3 a pul mesice a musim rict, ze je to narez, jak si clovek muze vypestovat vztah k "jenom zvireti" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nohou mi leží 9-tiletý černý labrador. Naštěstí patří mé paní, čehož jsem nedávno využil, když mi hrozila kvůli výdajům za "nesmyslné" hodinky ("Na co potřebuješ víc než jedny!!!" - vždyť to znáte). Vypočítal jsem jí, že průměrný dobře živený zdravý labrador vyjde za deset let života zhruba na čtvrt milionu korun. A mám klid. A můžu si koupit další hodinky.

Takže - sláva psům, kupujte je manželkám, budete mít doma ráj :thumbsup_anim:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ačkoli se papírově jmenuje honosně, slyší na jméno Robin,je 38x otcem, jedno z jeho dětí má už 74 potomků a plození na něm nechalo takové následky, že feny obchází obloukem, dostal se darem do rodiny a nakonec jsem ho zdědil po babičce. Nejraději leží na gauči, ale to sev 10 letech toleruje.

Jo kurňa je to čivava... kdyby někdo nevěděl..

Le_ek_z_Hel_t_na.bmp

Upraveno uživatelem tombed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u nás je pořádně veselo... Ložnici spíš okupuje než hlídá čivava. Je to PAN Sendy z Kmochova zátiší. No a na dvoře čistí dlažbu a znečišťují trávník dvě boxeří slečny (spíš staré panny). Hlavně že Tě v baráku po návratu domů aspoň někdo vítá ... :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky jezevčíka. 11let a kolik mě už stál peněz to radši nepočítám. A čím je starší tím je větší paličák.

 

Je ti doufám jasné,že to na česneku byla nadsázka nevyměnil bych ho ani za Phillipe Patek

post-227-1217366107.jpg

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lady z Křižanova - téměř 9 let

Omluvte kvalitu fotky, Libuška i Lady jsou velmi neposedné i nornálně, natožpak v žertovných kostýmech.

Macek sice není pes, ale je daleko fotogeničtější.

post-1538-1217393902.jpg

post-1538-1217394196.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...