Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Já jsem se byl podívat v této chovné stanici, když naši sháněli psa...

http://www.appafarm.cz/chovna-stanice-krassky-ovcak/18--a-unca.html

Moc se mi tam líbilo, ale nakonec si vybrali podhalanskeho ovcaka...

Zkus jim zavolat, kdy budou mít štěňata...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi dal studenou koupel,aby se na chvíli probudil :) .

to je fakt, nic tak neprobere jako koupel nohou ve studený vodě................. :lol2:

při pečlivém zkoumání fotografie vyšlo najevo, že ten pes spí a nas víčkách má nakreslený zornice aby se zdálo, že kouká.

Taky je to poznat podle stínu postav na břehu které mají zvedlé ruce jako loutkoherci když vodí loutku...............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instante, tohle udelal muj starrj ovcak poprve v pul roce ( ja pak stahoval vse co jsem mel na sobe a snazil se ho osusit ) a pak to delal pravidelne az do 12 let. Velice rad chodil/plaval v pulce Berounky, honil kachny a ja zatim mrtvej strachy behal po brehu ( byl dobre vychovanej, poslouchal, ale jak videl vodu, klacek a micek, tak to bylo jedno ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, tento je rovnaky pripad ako ten kuncakov :) domov isiel jak reklama na jablonecku bizuteriu. prvykrat to bol sok aj pre mna, ale on v skutocnosti vobec nepremokne, pokial v tej vode nie je hodiny. Ked mu clovek roztiahne srst tak vnutri na kozi je uplne suchy. Ako vydra alebo ladovy medved - i ked ti su prisposobeni na omnoho dlhsi pobyt vo vode.

 

Ked uz som spomenul polarneho macka - k tomuto chlapikovi asi vela zlodejov nechodi :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instant, to ja vedel, ale kdyz to udelal v tom pul roce a zacinal skoro primrzat k zemi, tak jsem to nechtel moc zkouset :-)). Tak rychle jsem nikdy tech 5 km od reky do kopce se zatezi nebezel ( dostal mou bundu, mikinu a ja v triku s nim v naruci metelil domu ). Pak uz jsem to tolik neprozival.

Ted mam opacnej pripad, malej knirac a voda, to nejde vubec k sobe, jak vidi reku ci potok, tak ho nedostanu ani na most :-)). Louze obchazi obloukem, bazen tez a u more je nestastnej, sama voda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...